Мільйон на вечерю

Днями на Черкащині жадібність зіпхнула з крісла ще одного крупного чиновника, який, певно, думав, що коли схід країни у неспокої, то до його липких рук нікому в державі немає діла. Але ним таки зацікавилися оперативники СБУ та міліції, які взяли «на гарячому» начальника Головного управління Держземагентства в Черкаській області Петра Гамана.

Вугілля для начальника

Куди зникли тисяча тонн вугілля з комунального підприємства Черкащини — над цією задачкою мізкували співробітники облуправління СБУ Черкащини. І розв’язали її, з’ясувавши, що до цієї афери доклав руку керівник цього ж КП.

«Останнім шляхом Кобзаря»

«Останнім шляхом Кобзаря»

Відучора на черкаській землі, на якій у Моринцях 200 років тому народився великий Кобзар, розпочалися Шевченківські дні. Вони триватимуть до 22 травня — 153-ї річниці перепоховання Тараса Шевченка на Чернечій горі у Каневі.

Ванна стала пасткою

47-річний житель Черкас подзвонив у міліцію i тривожно повідомив, що два дні поспіль сусід зверху заливає його квартиру водою. Коли ж люди стукають до нього, він чомусь не відчиняє двері, хоча чути його голос. За вказаною адресою виїхали оперативники, аби з’ясувати, що за біда сталося з людиною.

Черкаськi «вiннi-пухи»

У Черкаському зоопарку, де «прописані» 2500 тварин, з’явилося кудлате поповнення. Тут народилися троє бурих ведмедиків. Щасливими батьками стали двадцятирічна ведмедиця Юля і ведмідь Вася.

Пекельна кухня

Біда сталася вчора у селі Синиця Христинівського району у приватній оселі по вулиці Пролетарській, 9. Удосвіта тамтешня господиня зайшла до літньої кухні, аби приготувати на газовій плиті сніданок. Але замість цього пролунав вибух, під час якого стіни споруди були повністю зруйновані, а дах «осів» на землю.

Євромайдан збереться у Кіровограді

У суботу та неділю Кіровоград прийматиме активістів євромайданів з усієї України. Основною та актуальною темою нинішнього, четвертого, форуму буде — «Участь громадських середовищ євромайданів у постреволюційному розвитку країни».

Вони не любили Україну

Поки народний депутат України Олег Царьов «трудиться» над створенням Донецької та Луганської республік, на Черкащині йому зробили надгробну плиту. І не лише йому, а ще й нардепу-комуністу Петру Симоненку та екс-прокурору Віктору Пшонці.

Замість моря — у «Софіївку»

Замість моря — у «Софіївку»

Такого напливу туристів, як на першотравневі вихідні, Умань давно не бачила. У тамтешньому дендрологічному парку «Софіївка», який у ці весняні дні вабить око особливим різнобарв’ям соковитого зеленого кольору, ніде яблуку було впасти.

Тарасова алея

Людно було у вівторок у Моринцях. Адже у рідному селі Тараса Шевченка проходила толока — люди садили дубову алею в пам’ять про великого українського поета. Ініціаторами такої благодійної акції виступили студенти та викладачі Університету банківської справи Національного банку України.