Начальник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов, який був членом української делегації на переговорах щодо розблокування українських портів для вивезення зерна у Стамбулі, переконаний що у підписаній угоді немає загроз для держави.
Бурова платформа «Чорноморнафтогазу», (вишки Бойка) в Чорному морі після удару Збройних сил України горять уже місяць. Наслідки потужних ударів ЗСУ по окупантах можна спостерігати досі: окупантам до цього часу не вдається приборкати вогонь.
Керівництво Херсонської облради радить не користуватися без нагальної потреби Антонівським мостом через Дніпро, який отримав пошкодження внаслідок обстрілів.
Ракетно -артилерійські системи високої мобільності HIMARS, які українські військові отримали від США, мають значний вплив на операції на лінії фронту з Росією.
Розблокування Одеського, Чорноморського та Південного морських портів надасть Україні до 1 млрд доларів виручки на місяць за експорт, знизить ціни на продукти харчування та уповільнить глобальну інфляцію.