А ми йому по морді чайником...
Психологи кажуть, що тримати негативні емоції в собі, зберігаючи милу «приклеєну» посмішку, — для здоров'я дорожче. Мовляв, людині, яку переповнює обурення після сварки з колегою по роботі, коханим, мамою, сусідкою чи продавцем кавунів (потрібне підкреслити), просто необхідно на комусь чи на чомусь «зірвати зло», аби потім не хапатися за серце й не пити пігулки для зменшення тиску. Відводити душу на рідних чи друзях — не найкращий варіант, тому за кордоном усе більшої популярності набувають заклади, в яких можна нагримати на абсолютно незнайому людину. Ясна річ, за грошову компенсацію.