Хижняка позбавили заслуженого золота Олімпіади - Федерація боксу України, фото

Президент Федерації боксу України Володимир Продивус жорстко розкритикував суддівство у вирішальному фінальному поєдинку на Олімпіаді у Токіо, в якому суддя зупинив бій і оголосив про поразку українського боксера Олександра Хижняка попри те, що останній швидко встав на ноги.

Олімпіада: Боксер Олександр Хижняк програв бій за золото і отримав срібло

Український боксер Олександр Хижняк (вагова категорія до 75 кг) програв фінальний бій у третьому раунді на літніх Олімпійських іграх-2020 в Токіо і автоматично виборов срібну медаль.

Олімпіада: українки Лузан і Четверікова вибороли срібло у веслуванні на каное, фото

Українські спортсменки Людмила Лузан і Анастасія Четверікова вибороли срібло у веслуванні на каное серед жіночих дуетів на дистанції 500 метрів на Олімпійських іграх у Токіо в суботу вранці.

Віра й холодний розрахунок: на Іграх у Токіо Жан Беленюк здобув для збірної України перше «золото»

Через відсутність у своєму активі нагород найвищого ґатунку олімпійська збірна України в медальному заліку тривалий час перебувала на незвично низькому для себе місці.

Олімпійський чемпіон Жан Беленюк: «Дякую мамі, тренеру і вітаю всю Україну!»

Український борець греко-римського стилю у ваговій категорії до 87 кг Жан Беленюк, який здобув для України перше «олімпійське золото» Токіо-2020 і став Олімпійським чемпіоном прокоментував свою перемогу після церемонії нагородження в середу.

Олімпіада: Ірина Коляденко здобула бронзу у вільній боротьбі, фото

Українські борці довели, що є одними з кращих у світі: після успіху Жана Беленюка (золото), Парвіза Насібова (срібло) і Алли Черкасової (бронза) це довела і борчиня Ірина Коляденко.