Срібний призер Ігор Цвєтов не побажав фотографуватися з росіянами

Український паралімпієць Ігор Цвєтов, який виборов срібло з бігу на 100 метрів на Паралімпіаді, відмовився від спільного фото з росіянами під час церемонії нагородження у Токіо в понеділок.

Паралімпіада: Андрій Трусов здобув золото і встановив світовий рекорд

Український плавець Андрій Трусов виборов золоту медаль на дистанції 100 метрів на спині, встановивши світовий паралімпійський рекорд - 1 хвилина 08,14 секунди у понеділок.

Плавці Андрій Трусов, Ілля Яременко і Максим Веракса здобули два срібла і бронзу Паралімпіади

Українські паралімпійці Андрій Трусов, Ілля Яременко та Максим Веракса у плаванні вибороли дві срібних та бронзову нагороди на Паралімпійстких іграх у Токіо в неділю.

Плавці Денис Дубров, Михайло Сербін та Віктор Смирнов вибороли «золото» та «срібло» у Токіо

Денис Дубров поповнив медальну скарбничку України сьомим «золотом» Паралімпіади. Представник Дніпра виграв «золото» на 200-метрівці комплексним плаванням.

Плавець Максим Крипак виборов п'яте «золото» на Паралімпіаді

Український плавець Максим Крипак став чемпіоном Паралімпійських ігор в Токіо (Японія). Представник Харківщини здобув «золото» на дистанції 100 метрів вільним стилем.

Плавець Євгеній Богодайко здобув Україні четверте «золото» Паралімпіади

Україна здобула четверте паралімпійське "золото" на Іграх у Токіо. Його володарем став Євгеній Богодайко на дистанції 100 метрів брасом (клас - S6). Богодайко підходив до змагань у якості одного із найдосвідченіших плавців у складі збірної України.