Футболять з центру

Схоже, скоро на місці історичної пам’ятки — будівлі рідкісного зразка житлової забудови Києва першої половини XIX століття (тут упродовж останніх років розміщується Центр ендокринології) — з’явиться новенький офісно-готельний комплекс з апартаментами. А медзаклад «перенесуть» у так зване медичне містечко.

Першість із кінця

Попри те, що українську столицю називають одним із найдорожчих міст світу для бізнесу, в рейтингу на придатність для життя Київ, на жаль, пасе задніх. Принаймні в цьому впевнені у дослідницькій компанії Economist Intelligence Unit, котра опублікувала щорічний рейтинговий список найліпших і найгірших міст для життя.

Два колеса — краще!

Київ — місто для людей, а не для автомобілів, будуть доводити активісти «Європейського тижня мобільності» з 16 по 22 вересня, пропагуючи велосипедний рух. «Європейський тиждень мобільності закликає переосмислити наші транспортні звички та свідомо підійти до способу пересування по місту, залежно від типу та умов поїздки», — розповіли в Асоціації велосипедистів Києва. — Цьогорічна тема ЄТМ — мультимодальність.

Подорож на край життя

Майже півроку український мандрівник Олексій Коровін провів в Африці. Вирушив у дорогу 21 березня і планував відвідати 30 країн. Однак його шлях обірвався в місті Дахаб. «Він не був байкером міських вулиць, його вабили простір і невідомість.

Потонули в димові

Потонули в димові

Київ може конкурувати з Лондоном за звання Туманного Альбіону. Щоправда, в українській столиці туманність виникла днями далеко не від підвищеної вологості повітря. Столиця частково буквально потонула в їдкому димові. У деяких районах столиці запах горілого ледь відчувався, а в деяких здавалось, ніби все затягнув туман.

Червоний півень на звалищі

Вчора у Чернігові горіло сміттєзвалище побутових відходів неподалік мікрорайону Масани. Навколишні села накрили хмари ядучого диму і нестерпний сморід від горіння пластикової тари й іншого непотребу. Цю пожежу рятувальники охрестили «наймасштабнішою цього року», бо горіло 500 кв. метрів.

«Запальний» Чорнобиль

Уже протягом двох тижнів рятувальники Державної служби з надзвичайних ситуацій намагаються приборкати вогняну стихію, що розбушувалася в заповіднику «Чорнобильська пуща». Протягом літа там стабільно часто спалахують сухі трав’яні настили. Цього разу пожежа на території більш ніж 60 га, між колишніми селами Ковшилівка та Буда Варовичі, почалася ще 8 серпня.

Щоб і на небі почули

Щоб і на небі почули

«Своє радіо Андрія КузьменкА» (скорочено S.R.A.K.A.) організувало рекордний марафон у прямому ефірі тривалістю 65 годин, у пам’ять свого засновника, до його 47-річчя. «Ідея встановлення такого рекорду виникла півроку тому, коли я розповіла Андрію про подібний рекорд, який встановили росіяни (рекорд «Русского радио» — 60 годин. — Авт.), — прокоментувала ініціаторка та ведуча марафону Юлія Карпова.

Дороге задоволення

Поки розмови про легалізацію проституції в Україні стихли, міліція продовжує боротьбу за моральність. Днями правоохоронці викрили цілу мережу з надання інтимних послуг власникам великих гаманців.