Кіно буде

Кіно буде

Багатостраждальний кінотеатр «Жовтень», який практично знищила пожежа минулого жовтня, нарешті отримав від київської влади бажані кошти на відновлення і планує своє довгоочікуване відкриття 25 жовтня.

Зона вогню

Зона вогню

Коли температура повітря зашкалює за 30 градусів, не дивно, що спалахують стихійні пожежі по всій Україні. А що вже говорити про сотні безлюдних гектарів зарослих хащів чи полів Чорнобильської зони, де пожежі трапляються стабільно часто.

Без зброї

Зовсім небагато часу залишилося до 24-ї річниці Незалежностi України, тож бійці Нацгвардії готуються до військового параду і тренують свою стройову ходу щодня по шість годин. Уже більш як тиждень на території авіаційного заводу імені Антонова 300 військових, половина з яких — курсанти Національної академії НГУ, а інші — особовий склад батальйону почесної варти, підтягують стройову підготовку та парадні розрахунки під керівництвом досвідчених офіцерів.

Вірні Державі Воїни

Вірні Державі Воїни

«П’яні берети», розбивання пляшок об голови і купання у фонтанах, що відбувалося кожен рік 2 серпня — у день ВДВ, — здається, залишаться лише у згадках. Така «слава» десантників відійшла у минуле. І хоча веселощів ніхто не відміняв і смугасті тільники заполонили більшість кафе столичного Гідропарку та центру, дебошів, як колись, не було.

Кремлівський БЛОКбастер

Кремлівський БЛОКбастер

Як і слід було чекати, Росія все ж використала своє право вето на голосуванні у Раді Безпеки ООН за резолюцію зі створення Міжнародного трибуналу для розслідування катастрофи Боїнга. Незважаючи на те, що «за» проголосували аж 11 країн (утрималися три — Китай, Ангола і Венесуела), єдине «проти» від Росії заблокувало прийняття резолюції. Через те, що РФ є постійним членом Радбезу, на документ було накладено вето.

Ваша картка, пане хорунжий

Ваша картка, пане хорунжий

Мало хто вірив в ефективність збільшення фінансування української армії. Втім реформи й справді не змусили себе довго чекати, зокрема речова. Так, Міністерство оборони презентувало свої розробки у забезпеченні війська новою формою. Під час презентації керівники робочих груп продемонстрували нові зразки повсякденної, парадно-вихідної форми військовослужбовців, єдиний бойовий комплект польової форми та спорядження і знаки розрізнення.

Де житимуть «равлики»?

Де житимуть «равлики»?

Боротьба з набридливими пересувними МАФами, котрі розмножувались у геометричній прогресії і своєю незліченністю, без перебільшення, захаращували столицю, дійшла-таки до фінального етапу. Київська влада знайшла консенсус, затвердивши спеціальні місця та кількість МАФів, котрі можуть там перебувати.

Галактика роду Володимирового

Галактика роду Володимирового

Що спільного між, скажімо, королем Франції Філіппом І, королевою Норвегії Малфрідою, королевою Англії Матильдою, королем Данії Вальдемаром І та Україною? Насправді, всі ці правителі наймогутніших держав є генетичними українцями. Саме так, адже вони є кровними родичами державотворця і хрещеного батька Київської Русі — Володимира Великого.

Цирк та й годі

Багато дітей, особливо коли вони перебувають під враженням від циркового спектаклю, бажають і самі стати хто акробатами, хто жонглерами чи клоунами, хто дресирувальниками. Та в умовах війни і постійної напруги єдиною мрією кожної дитини, котра пережила це жахіття, є мрія про спокій і мир.

Усі ВІЛьні

Ситуація з медикаментами на територіях так званих «ДНР» та «ЛНР» — жахлива. І хоча багато тих, хто потребував постійної медикаментозної підтримки, виїхали за межі конфлікту, тисячі нужденних залишились удома і без ліків, адже поставки медикаментів припинено.