Робота після пекла

Робота після пекла

Коли для мобілізованих із зони АТО і добровольців приходить пора відкласти зброю та зняти спецекіпірування, постає питання «Що робити далі?» За даними Державної, цього року її послугами скористалися 16,9 тис. демобілізованих військовослужбовців, майже 2,4 тис. осіб iз них працевлаштовано.

Підступні леси

Нещодавно дивом уникнули небезпеки більш як 80 жителів київської дев’ятиповерхівки на проспекті Червонозоряному, 14. На початку грудня стався зсув підпірної стіни та частини подвір’я, внаслідок чого було пошкоджено 10 гаражів та 3 автомобілі.

Урядова ревізія

Схоже, скоро одіозна резиденція колишнього президента Віктора Януковича Межигір’я перекваліфікується з простого екскурсійного маєтку в, можливо, реабілітаційний центр. Ще в жовтні Президент України Порошенко заявив, що там створять реабілітаційний центр для бійців АТО.

Відставний поліцейський

Після того як деякі українці висловили своє обурення, вимагаючи скасувати призначення генерала Василя Паскала першим заступником голови Національної поліції, той подав рапорт про відставку. Громадськість мотивувала свій протест тим, що Паскал обіймав керівні посади в МВС за часів Януковича, тож підпадає під люстрацію і взагалі, його підозрюють у переслідуванні євромайданівців.

«Обмежене» вшанування

«Обмежене» вшанування

28 листопада українці вшановували тих, хто 82 роки тому став жертвою тоталітарної репресії голодом. Утім цього року віддати належне пам’яті замордованих більшовицькою Росією українських селян завадили невиправдані, на межі абсурду, заходи безпеки.

Незаконна трансляція

Схоже, прибічники сепаратистів залишаться без інформаційного постачання, принаймні поки що. Адже 24 листопада працівники СБУ виявили у Києві людей, які сприяли трансляції каналу терористів через iнтернет.

Небезпечна близькість

Небезпечна близькість

Схоже, заборона на будівництво в історичному центрі Києва від самої київської влади та ЮНЕСКО для забудовників — не більше, ніж дрібниця. І як тільки новий столичний мер виявився старим, будівництво житлового комплексу з приміщеннями суспільного призначення та вбудованим паркінгом на вулиці Гончара, 17-23, що у небезпечній близькості до «Софії», миттєво активізувалось.

Меморіал — на Інститутську

У Кабміні нарешті підписано розпорядження про створення Музею Гідності — Меморіального комплексу Героїв Небесної сотні. Всі клопоти з реєстрацією, призначенням керівництва і фінансуванням доручено Мінфіну, Мінкультури та Українському інституту національної пам’яті.

Налякані «Барвінком»

Російський правозахисний центр «Меморіал» визнав директорку «Бібліотеки української літератури» в Москві Наталію Шаріну, котру кремлівська влада звинувачує в екстремізмі та розпалюванні ворожнечі, політв’язнем і вимагає негайного звільнення обвинуваченої з-під арешту та закриття її кримінальної справи.