Подорож із мадридського двору

Понад рік тому в найбільш високооплачуваного (на той час) футболіста світу Девіда Бекхема украли в Мадриді авто — BMW X5 вартістю понад 120 тисяч доларів. Тоді ця новина облетіла ледь не всі ЗМІ. Написали — та й забули, адже «позашляховик» загубився десь в іспанських нетрях. Але тепер настав час знову згадати про «вкрадене щастя» півзахисника «Реала». Адже автомобіль начебто знайшовся. І де — у дворі міністра внутрішніх справ Македонії Гордани Янкуловської!

Дракон завдовжки 21 кілометр

Науковці тривалий час сперечалися, чи можна побачити з космосу Велику Китайську стіну. Висловлювання одного з американських астронавтів — мовляв, так, можна — стало приводом для гордості китайців, котрі записали цей факт у купу шкільних підручників та інших довідників. І лише коли на орбіті побував власне китайський космічний корабаль із Ян Лівеєм на борту, в Піднебесній змушені були констатувати: з таких висот навіть дуже довгу споруду завширшки 5—10 метрів не видно — вона не відбиває світла і губиться в загальній «картинці» гір.

Навколо світу підтюпцем

Британець Роберт Гарсайд здійснив мрію свого життя — потрапив до Книги рекордів Гіннесса. І не за якесь там дурнувате досягнення на кшталт випивання відра горілки трьома ковтками, а за справжній подвиг. Роберт пробіг навколо світу підтюпцем. Якщо довжина екватора становить 40 000 км, то сертифікат, отриманий Гарсайдом цього тижня, підтверджує: він залишив позаду аж 48 000 км і таким чином став першою людиною, котра обігнула підтюпцем усю Земну кулю.

Арешт з нагоди ювілею

Французький промисловий альпініст Ален Робер, відомий як «людина-павук», позавчора здійснив спробу підкорити один із 88-поверхових хмарочосів-близнюків «Петронас твін тауерз» у столиці Малайзії Куала-Лумпурі. Це сходження хулігана-висотника було присвячене його ж акції десятирічної давності, коли Робер уже штурмував цю багатоповерхівку. У 1997-му Алена арештували на 60-му поверсі. Цього разу... трапилася така сама оказія, і на тому ж 60-му рівні: «павука» схопили, коли він зробив зупинку, аби розгорнути малайзійський прапор.

Автобус довжиною з електричку

Китайська Народна Республіка повним ходом готується до літніх Олімпійських ігор, які відбудуться в Пекіні вже наступного року. Олімпіада, як відомо, пов'язана з напливом величезної орди вболівальників, спортсменів і просто туристів. Як упоратися з такою навалою в країні, де й від своїх мешканців «проходу немає»? Населення столиці Китаю — майже 11 млн. осіб, крім того, очевидно, що Олімпійські ігри зацікавлять багатьох китайців з інших регіонів (а популяція КНР нині становить 1,3 млрд.). Де всю цю публіку розселити, як її транспортувати?

Япона-мать, я тебе з'їм!

Технологічно й індустріально розвинуті японці не втомлюються вражати світ аж надто оригінальними «вибриками» психологічної спрямованості. Бити ляльку з обличчям свого начальника, щоб таким чином зняти стрес, уже не модно. Тепер нелюбу людину можна... з'їсти.

«Козирні тузи» в гонитві за Півнем

«Козирні тузи» в гонитві за Півнем

Вітчизняні фанати кіно в стилі Квентіна Тарантіно, мабуть, чекають не дочекаються 15 лютого, коли в український прокат вийде кримінальний «екшн» «Козирні тузи». Режисер і сценарист Джо Карнахан уже презентував трейлер до цієї «чорної» комедії.

«Іронія долі» по-німецьки

«Іронія долі» по-німецьки

Завдяки новорічним святам і радянському кінематографу ми ще раз пересвідчилися, що можна прагнути до нареченої в Москву, а потрапити в Ленінград. Але, виявляється, подібні «накладки» трапляються не лише на п'яну голову і не лише в кіно. Скажімо, днями весь світ облетіла курйозна інформація про те, як один німець під Новий рік помилився... континентом!

Новий рік настане 13 січня

Новий рік настане 13 січня

Здавалося б, увесь світ зустрів Новий, 2007-й, рік від Різдва Христового. Далебі. І йдеться не лише про якесь там іудейське літочислення. Навіть у Європі є люди, які ще живуть у... 2006 році. Ідеться про мешканців долини Гваун на південному заході Уельсу. Як повідомляє сайт «Делфі», у цій частині Великої Британії до Нового року лишається ще більш ніж тиждень!

Перша леді голяка

Перша леді голяка

52-річна Чері — дружина прем'єр-міністра Великої Британії Тоні Блера — у молодості підробляла натурницею. Тобто позувала для художників, у тому числі й голяка.
Ну й подумаєш, каже Блер. Їхній сім'ї це не завада — подружжя має чотирьох дітей і стосунки псувати не збирається. Натурництво — це все ж не якась там проституція. Он Пол Маккартні з'ясував, що його дружина в юності підробляла порномоделлю i дівчиною за викликом, то й прискорив їхнє розлучення.