Напишу СМС — для здоров'я прогрес

Попри те, що в Україні вже понад рік діє закон про заборону паління в громадських місцях, усі ми бачимо: як смалили ті «паровози» при всьому чесному народі, так і зараз перетворюють ні в чому не винних людей на пасивних курців. А ось у Великій Британії нещодавно ухвалений закон із цього ж приводу не лише виявився дієвим, а й різко збільшив... доходи мобільних операторів.

Не пий, чуваче, — мільйон проп'єш!

Певно, наші «крутелики» гадають, що саме вони — «найрозгульніші» у світі, бо якщо почнуть застілля в ресторані, то вже не зупиняться. Але цікаво, хто з наших нуворишів міг би сходити в ресторан так, щоб лише за один вечір і лише за випивку заплатити 1 млн. гривень? І то не з нагоди дня народження чи весілля. А саме стільки — 105 тисяч фунтів стерлінгів (еквівалент 210 тисяч доларів) — витратив днями на випивку в лондонському ресторані один бізнесмен із Дубаї.

Брайан-Космос

Брайан-Космос

Пріоритети справжнього рокера відомі: пиво, віскі та інша горілка, секс, розваги — словом, нічого занадто інтелектуального. Але серед крутих рок-н-рольних зірок трапляються «білі ворони». Такі, як гітарист Брайан Мей, учасник і автор багатьох хітів славетної групи «Квін» (Queen). Днями він став офіційним доктором... астрофізики.

Твір на невільну тему

Чи можуть персонажі відомого літературного твору побити свого автора? Можуть, якщо вони — реальні люди. Саме така халепа спіткала французького письменника П'єра Журда, котрий ще 2003 року випустив роман під назвою «Глухе місце». Критики високо оцінили книжку, а ось її герої — навпаки. Річ у тім, що в цьому творі Журд описав побут та подробиці приватних стосунків своїх односельців із місцини Люссо (регіон Овернь).

Серед «жерців» - новий чемпіон

Серед «жерців» - новий чемпіон

Цунамі більше не чемпіон. 29-річний японець Такеру Кобаясі на прізвисько Цунамі (а треба було б - Бездонний Шлунок), починаючи з 2001 року, послідовно бив рекорди швидкості поїдання хот-догів. Зокрема, минулого року він за 12 хвилин проковтнув 53 цілих і 3/4 сосиски в тісті.

Печерні люди

Якщо вам не вистачає якихось 50 тисяч доларів на купівлю двокімнатної квартини у спальному районі Києва, але ви маєте 50 «штук» «зелених» (тобто еквівалент 25 тисяч фунтів стерлінгів) і прагнете жити в престижному місці - зверніть увагу на аукціон, який організовує в Британії пан Деніел Ловатт.

Сер Коннері у «Місто богів» не потрапить

Сер Коннері у «Місто богів» не потрапить

Потроху набуває обрисів четверта серія пригод археолога Індіани Джонса. Робота над картиною вже починається, і відома не лише назва нової стрічки — «Індіана Джонс і місто богів», а й ще дещо. Найголовніше — те, що від участі в новому кінопроекті відмовився старий Шон Коннері.

Поверніть йогу людям!

Як вчать тлумачні словники, «йога — це філософське вчення й метод управління психікою та фізіологією людини, метою яких є досягнення стану звільнення». Чи може філософія, поєднана з фізичними вправами, належати комусь? Виявляється, так. І проти цих «когось» веде боротьбу індійська влада.

Піраміди — вже не дивина

Піраміди Гізи не увійдуть до переліку «нових семи чудес світу». Причому «відставка» відбулася з ініціативи самих єгипетських властей. «Піраміди — єдине диво світу, яке збереглося з античних часів до наших днів, і вони не потребують для підтвердження свого статусу ніякого голосування. Це було б просто смішно», — заявив Захі Хавасс, глава Вищої ради Єгипту з вивчення древніх цінностей.

Стережися кролів в автомобілі

Позавчора одну з основних угорських автотрас за 40 км на захід від Будапешта заблокували... п'ять тисяч кролів. Вони опинилися на дорозі внаслідок ДТП за участі вантажівки, що їх перевозила. До обіду речниця угорської поліції змальовувала журналістам просто ідилічну картину: величезна зграя пухнастих вуханів залишається на місці аварії, гріється на сонечку обабіч автостради й мирно щипає травичку.