Прем'єр -міністр Британії Борис Джонсон повідомив, що і далі підтримуватиме Україну та українців та надасть підтримку, щоб допомогти захистити себе від російських бомбардувань. Окрім цього, Лондон посилить санкції проти Росії.
Популярна українська співачка Злата Огнєвіч написала емоційне звернення до росіян, які вирішили не коментувати жорстоку війну РФ проти України, що розв'язав їх президент Володимир Путін.
Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль виступив на екстреній сесії Парламентської асамблеї Ради Європи і закликав негайно виключити росію зі складу Ради Європи через війну, яку РФ розв’язала на території нашої держави.
Понад 1900 лікарів з-за кордону виявили бажання зареєструватися на сайті Міністерства охорони здоров’я, щоб приїхати в Україну та допомагати нашим медикам.
До помешкання українського телеведучого та продюсера Ігоря Кондратюка під Києвом потрапив ворожий снаряд. Унаслідок удару були вибиті всі вікна, зруйнований фасад будинку, дах, а в дворі утворилася вирва. Це сталося у 60-й день народження ведучого.
Росія стала світовим лідером за кількістю накладених на неї санкцій й випередила Іран, Венесуелу й Кубу разом узятих. З моменту повномасштабного вторгнення російських військ в Україну світова спільнота запровадила проти країни-агресора Росії понад 3 600 санкцій.
У девятиповерховий будинок у районі Оболонь у Києві прилетів артилерійський снаряд. Унаслідок влучання виникла пожежа, пошкоджено квартири, є загиблі, поранені.
Влада Росії просить Китай надати військову техніку для ведення воєнних дій в Україні. США попередили Пекін про серйозні наслідки, у разі, якщо він надасть військову допомогу Путіну.
Збройні сили продовжують вести оборонні бої на трьох напрямках — Південному, Східному та Північному. З метою завдання ударів по території України з акваторії Чорного моря там перебуває у бойовій готовності “повна” корабельне угруповання противника.