На Майдані біля ради

Спокійна і затишна Вінниця, яку вважають президентською вотчиною, опинилась в епіцентрі скандалу. У суботу місцеві активісти прийшли до «Білого дому», щоб підтримати голову Вінницької облради Сергія Свитка, якого цього дня більшість депутатського корпусу — прихильники «губернатора» Анатолія Олійника — планувала відправити у відставку.

Вінниця — з Донбасом

Вінниця — з Донбасом

Донецький Національний університет таки продовжить свою роботу. Але не в Донецьку — а у Вінниці. Як повідомляла «УМ», 10 вересня бойовики «ДНР» вдерлися до навчального закладу, «звільнили» Романа Гринюка і «призначили» свого ректора. Наступним кроком стала ліквідація кафедри історії України.

Комрад-бандерівець

Комрад-бандерівець

Три роки тому колоритна Жмеринка збагатилася ще на одного мешканця. Саме це затишне містечко облюбував собі для прожиття сімдесятирічний громадянин США Уолтер Орр Скотт. У той час, коли значна частина українців намагається перебратися до більш ситих і стабільних країн, американець настільки захопився Україною, що жадає тут i померти.

Звичайні герої

Звичайні герої

Вони не люблять говорити про себе, уникають зайвої уваги, неохоче називають свої прізвища — мовляв, для чого? — і відмовляються фотографуватися. А ще — вони зовсім не вважають себе героями і кажуть, що вони такі, як усі. Хоча ТАМ були не всі, і далеко не всі здатні свідомо піти ТУДИ, щоб перевірити себе на мужність, на справжній патріотизм і самовідданість...

«Я напишу слово «війна» і перекреслю його»

«Я напишу слово «війна» і перекреслю його»

Зворушливі дитячі подарунки отримають незабаром вінницькі військовослужбовці, що перебувають у зоні АТО. Малюнки на патріотичну тему і дрібнички, зроблені своїми руками, діти готують на флеш-мобах у рамках акції «Моя єдина рідна Україна!», які регулярно відбуваються в місті.