«Смоленський туман»

«Смоленський туман»

«Україна молода» продовжує знайомити читачів iз результатами приватного розслідування обставин авіакатастрофи (теракту) літака Ту-154М (бортовий номер 101) Військово-повітряних сил Республіки Польща 10 квітня 2010 року. Шість років тому Смоленська катастрофа забрала життя президента Польщі Леха Качинського та його дружини Марії, а також керівників вищого військового командування Збройних сил, представників Сейму і сенату, громадських та релігійних діячів країни — всього 96 осіб (разом iз 7 членами екіпажу).

...І з сиром пироги

Оксана Радушинська — письменниця, журналістка, громадський діяч, яка останні два роки свого життя присвятила волонтерській діяльності. У трирічному віці через невдале щеплення за одну добу вона отримала інвалідність, але на візку здійснила вже десять поїздок на схід.

Рятiвний гончарний круг

Рятiвний гончарний круг

Історія бійця і волонтера з Вінниці Андрія Сарвіри з позивним «Санчес» останні 5 місяців не сходила зі шпальт центральних газет. «УМ» також детально розповідала, як 26-річного хлопця з інтелігентної родини намагалися запроторити на 5 років за ґрати за бійку 8-річної давності, «вішаючи» на нього чужу вину.

Операція «ІС»

Операція «ІС»

«Україна молода» продовжує знайомити читачів iз результатами приватного розслідування обставин авіакатастрофи (теракту) літака Ту-154М (бортовий номер 101) Військово-повітряних сил Республіки Польща 10 квітня 2010 року.

«Непроханий гість»

«Непроханий гість»

«Україна молода» продовжує знайомити читачів iз результатами приватного розслідування обставин авіакатастрофи (теракту) літака Ту-154М (бортовий номер 101) Військово-повітряних сил Республіки Польща 10 квітня 2010 року. Внаслідок так званої Смоленської катастрофи разом із президентом Лехом Качинським та його дружиною Марією загинув цвіт польської нації — керівники вищого військового командування Збройних сил, представники Сейму і сенату, політичні, громадські та релігійні діячі країни.

Молитва і наслідки

Минулої неділі, у день роковин трагедії 10 квітня 2010 року, у Польщі вшанували пам’ять про загиблих у Смоленській катастрофі. До президентського палацу у Варшаві прибули прем’єр-міністр Беата Шидло і лідер партії «Право і справедливість», брат загиблого президента Ярослав Качинський та численна делегація з міністрів, політиків, а також група людей із державними прапорами і портретами жертв катастрофи.

«Катинь-2» — злочин Російської Федерації

«Катинь-2» — злочин Російської Федерації

Шість років тому, 10 квітня 2010 року о 10 год. 41хв. за московським часом, при заході на посадку на військовий аеродром «Смоленськ — Північний» (РФ) потерпів катастрофу літак Ту-154М (бортовий номер 101) Військово-повітряних сил Республіки Польща.

«Важливо давати переселенцям вудочку, а не рибу»

«Важливо давати переселенцям вудочку, а не рибу»

Кримські татари у березні 2014 року першими і вперше в історії сучасної України стали вимушеними переселенцями. Рівно через 70 років після подій травня 1944-го тисячі кримчан знову тимчасово втратили свою малу батьківщину вже внаслідок російської окупації. За ці два роки вони змогли побудувати нове життя в різних регіонах України.