Допоможе кожному: як «Dolga net» допомагає боржникам мікрокредитних структур

Чи знаєте ви, що «Dolga net» — єдина на ринку компанія, яка абсолютно безплатно допомагає клієнтам мікрофінансових організацій (МФО) у реальному і швидкому поверненні прострочених та задавнених кредитів?

Теги: Економіка

За рибу заплачу життям?

На Азовському морі — знову НП. Рятувальники не можуть знайти зниклих рибалок. Двоє чоловіків із села Рибацького Першотравневого району, що на Донеччині, вийшли в бурхливе море в районі Маріуполя. На «мобільний» контакт iз родичами востаннє виходили в неділю ввечері.

Смертельна «матрьошка»

Смертельна «матрьошка»

Завтра минає тиждень, як під час літургії у храмі УПЦ МП вибухнув саморобний пристрій. На брифінгу в Запоріжжі міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов був надзвичайно скупий на конкретизацію перебігу слідства: «Затримано декілька осіб, і можна говорити лише про їхню вірогідну причетність до злочину, не більше...

Дитячий мор

На Запоріжжі порушено кримінальну справу за фактом смерті дитини, яка померла на другий день після вакцинації. Цього разу біда прийшла в одну з родин Енергодара. У міській дитячій поліклініці 4 серпня чотиримісячному малюку зробили щеплення від гепатиту (вакциною «Нерауах он» корейського виробництва) та від дифтерії і правця («Репіахіп»).

Бараки «рубають» — скарги летять

Бараки «рубають» — скарги летять

Знесення помешкань житлового фонду, аварійність якого досі лише констатували «мерські» чиновники кількох поколінь, стало реальністю: на вулиці Аматорській Заводського району від кількох «доісторичних» бараків лишилися купи будівельного сміття.

Після обстрілів — під суд!

У Дніпропетровську розпочався суд над трьома колишніми військовими за викрадення 10 тонн відходів боєприпасів з артбази під Новобогданівкою. Загалом упродовж червня—липня цього року екс­командир бази та два прапорщики вивезли з території військової частини брухту на загальну суму 106 тисяч гривень.

Мир вольєрам, війна палацам?

Сюжет із пригодницької кінострічки нагадував нещодавній штурм колишньої бази відпочинку «Січ», що належала Запорізькому алюмінієвому комбінату. Кількадесят співробітників заповідника, козаків і просто відвідувачів, розхитували майже триметровий частокіл, виймали стовп за стовпом і складали осторонь.

Суд порядному менту не товариш?

Пізнього вечора начальник кримінальної міліції у справах неповнолітніх Комунарського райвідділку міліції Сергій Гапич, після відвідин лікарні, де перебувала його дружина, прогулювався містом зі своєю знайомою. В районі Південного ринку вони стали свідками гвалтування кількома підлітками якоїсь жінки. Сергій, ясна річ, не опустився до рівня боягуза і втрутився у ситуацію.

Виглядали маршрутку - дочекалися каліцтва

Позавчора у правобережній частині Запоріжжя сталася чергова жахлива аварія. За півтори години до опівночі легковик «Хонда» круто «змінив маршрут» і, помчавши тротуаром, врізався в одну з автобусних зупинок на вулиці Анапській.