«Не домовилися». У національної хокейної збірної України несподівано змінюється тренерський штаб
Літо у хокейному господарстві – це період великих організаційних робіт та перестановок. >>
Євген Хачеріді не поступався гостям у грі на другому поверсі. (Фото Рейтер.)
Ходжсон наїжачився, тоді як Лінекер назвав Англію «жахливою» після нудної нічиєї в Україні.
ЖАХЛИВО! Англія на крок наблизилася до Ріо, але легендарний Лінекер розкритикував беззубу команду, що впритул наблизилася до катастрофи (і якщо вони вважають, що грати важко, хай спробують подивитися цю гру).
Ходжсон змушений захищати «жалюгідну» Англію після нічиєї.
Ходжсон заперечує критикам Англії в Києві.
Ходжсон радий «залишатися при своєму невігластві», поки колишній капітан збірної Англії оплакує помилку щодо Карріка [який залишився в запасі].
Справу зроблено. Рой Ходжсон жорстко став на захист безгольової нічиєї з Україною перед розгромною критикою на чолі з колишнім нападником Гарі Лінекером.
Рой Ходжсон розкритикував буркотливого Гарі Лінекера, тоді як Англія наблизилася до Ріо.
«Я залишаюся при своїй некомпетентній думці. Я вважаю, що це добрий результат. І здивований реакцією вдома», — заявив тренер.
Стівен Джеррард: Доля в наших власних руках.
Капітан збірної вважає, що це той випадок, коли місію виконано, і захищає результат Англії за нульової нічиєї.
Літо у хокейному господарстві – це період великих організаційних робіт та перестановок. >>
Основний акцент найкращих легкоатлетів під час цьогорічного літнього сезону спрямований на серпневий чемпіонат Європи у британському Бірмінгемі та на перший в історії абсолютний ЧС (World Athletics Ultimate Championship) у Будапешті >>
Чемпіонат світу з футболу вийшов на фінішну пряму. >>
Два поспіль півфінали на турнірах «Великого шолому», особистий рекорд у рейтингу WTA — і тепер, демонструючи абсолютно інший рівень гри, Марта Костюк близька до того, щоб випередити в табелі про ранги першу ракетку України Еліну Світоліну. >>
Після першого ігрового тижня у Лізі націй, під час якого підопічні Рауля Лосано виграли у Китаю та Куби, без шансів програли японцям (0:3) та на тай-брейку втратили перевагу проти титулованих поляків (2:3) >>
Національний рекорд встановив семирічний Філіп Нагорний - хлопець виконав 250 підйомів на перекладині з переворотом, >>