Збитий літак: Алієв вимагає від росії компенсації та визнання провини
Ще 27 грудня Президент Азербайджану Ільхам Алієв зажадав вибачень і визнання провини від російської сторони. >>
Російського опозиціонера взяли під варту на 30 діб.
Олексію Навальному, якого затримали у аеропорту "Шереметьєво" після повернення з Німеччини, 18 січня у приміщенні поліцейського відділку міста Хімки обрали запобіжний захід.
Як інформує УМ, судове засідання провели прямо у відділку поліції, повідомляє "Новая газета".
Раніше захисниця Навального попросила відведення судді, прокурор був проти. Після деякого часу роздумів суддя відхилила відведення – мовляв, воно надумане й необґрунтоване. Прокурор просив для політика 30 діб арешту. Суддя погодився.
Перед оголошенням рішення суду під відділення прийшли люди, аби підтримати опозиціонера. Вони скандували: "Ми тут влада!".
Крім того, на прохання опозиціонера про "щось почитати" поліцейські дали йому книгу. На фото видно, як Навальний тримає у руках "Разделяя боль"..
Додамо, що захисники російського опозиціонера Олексія Навального від ранку 18 січня довго намагалися потрапити до нього у поліцейський відділок у Хімках.
Згодом стало відомо, що після кількох невдалих спроб адвокатку Ольгу Михайлову все ж пустили до політика.
А Вадим Кобзев – інший захисник – отримав повідомлення про обрання запобіжного заходу перед самим засіданням.
Як повідомляла УМ, Навальний відреагував на засідання у відділку поліції , зазначивши, що не розуміє, що відбувається:: "Дід у бункері настільки всього боїться, що демонстративно розірвали й викинули на смітник кримінальний кодекс Росії", - заявив політик.
Опозиціонер 17 січня повернувся в Москву з Німеччини, де він проходив лікування та реабілітацію після отруєння. У Росії раніше заявляли про плани затримати політика, коли він прибуде в країну. Причиною є начебто фігурування у справі "Ів Роше" 7-річної давності. Літак, у якому перебував Навальний, приземлився не у "Внуково", як планували, а в "Шереметьєво" Літак із Навальним сів у “Шереметьєво”, мав – у “Внуково”.
У грудні автори спільного розслідування The Insider, Bellingcat і CNN за участю Der Spiegel прийшли до висновку, що замах на Навального вчинила в Томську спецгрупа з восьми оперативників ФСБ із секретного підрозділу відомства, які діяли під прикриттям Інституту криміналістики ФСБ.
Світові лідери та політики відреагували на затримання Навального. Зі світових столиць лунають заклики звільнити Навального та критика дій російської влади.
Ще 27 грудня Президент Азербайджану Ільхам Алієв зажадав вибачень і визнання провини від російської сторони. >>
Приймально-передавальні пристрої були на танкері Eagle S, який Фінляндія затримала за підозрою у звʼязках з російським тіньовим флотом та причетності до пошкодження підводних морських кабелів. Вони перетворили судно на шпигунський корабель для рф. >>
Повітряні Сили ЗС України разом з іншими складовими Сил оборони 26 грудня завдали удару по захищеному об’єкту збройних сил рф у Орловській області. >>
Контррозвідка Служби безпеки запобігла масштабним диверсіям на об’єктах Укрзалізниці. За результатами спецоперації викрито і нейтралізовано агентурну мережу гру рф, яка мала «замовлення» на серію підривів залізничних колій, через які озброєння і техніка для ЗСУ постачаються на фронт. >>
Правитель росії володимир путін відкинув пропозицію, яку розробляє команда новообраного президента США Дональда Трампа, щодо можливого мирного плану. >>
Вищий антикорупційний суд 25 грудня 2024 року ухвалив рішення про задоволення позову Міністерства юстиції щодо застосування санкцій до колишнього українського телеведучого Юрія Володимировича Кота відповідно до Закону України "Про санкції". >>