П'ятий президент Петро Порошенко відмовився давати покази слідчим і вимагає відсторонення керівника слідчої групи ДБР, який розслідує так звану «вугільну» справу, через маніпуляції.
Розгляд скарги на запобіжний захід пʼятому президенту Петру Порошенку у справі про торгівлю вугіллям з окупованими територіями Київський апеляційний суд переніс на 11 лютого.
П’ятий президент України Петро Порошенко, як підозрюваний із запобіжним заходом, досі не здав закордонні паспорти, поскаржилися в Державному бюро розслідувань.
Штабний вагон на станції Фастів, в якому було підписана історична угода про об’єднання УНР та ЗУНР і досі мертво стоїть на колії. Але ідеї, які там були задекларовані, — вони як ніколи актуальні для сучасної України.
Звинувачення у державній зраді п’ятого президента України Петра Порошенка є необґрунтованими, а саму кримінальну справу влада у подальшому намагатиметься особливо не афішувати, оскільки вона не має особливих судових перспектив.
П’ятий президент Петро Порошенко закликав владу на чолі з чинним президентом Володимиром Зеленським підписати символічний акт про об’єднання в умовах російської загрози.
Адвокати п‘ятого президента України, народного депутата Петра Порошенка подаватимуть апеляцію на рішення Печерського районного суду Києва, яким на політика покладено особисті зобов'язання з обмеженням виїзду з України.
Після обрання запобіжного заходу п’ятому президенту, лідеру партії “Європейської Солідарністі” Петру Порошенку тисячі активістів з плакатами, гаслами під супровід патріотичної музики вирушили до Офісу президента. До акції долучилися і депутати.
П’ятому президенту України, лідеру партії «Європейська солідарність» Петру Порошенку, якого підозрюють у державній зраді, обрали запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання.
Під будівлею Печерського райсуду Києва, де сьогодні, в середу, 19 грудня, оголосять запобіжний захід Петру Порошенку, сталася бійка.
Сутичка між його прихильниками та поліцією сталася через спробу встановити імпровізовані груби.