В Україні 29 жовтня - день пам'яті Павла Глазового, улюбленого багатьма поколіннями відомого українського поета-гумориста і сатирика, лауреата премії імені Остапа Вишні, першого лауреата премії імені Петра Сагайдачного (1922-2004).
«Ой зійшла зоря вечеровая, над Почаївом стала», Козацька колискова, Кант про Святого Георгія, музичні оповіді про Довбуша, Марусю Богуславку, смерть Петлюри і навіть про московського дурня — це лише кілька з понад 90 пісень про українське минуле
Спеціально для читачів газети «Україна молода» кореспондент видання поспілкувався з Оленою Голубєвою – продюсеркою анімації, керівником анімаційної студії "Червоний собака", виконавчою директоркою Української анімаційної Асоціації (УАнімА).
Наприкінці статті пана Кралюка, а отже і в рецензованій ним книжці, заторкнуто проблему, яка, м’яко кажучи, мляво обговорюється в українському суспільстві: що робити з Донеччиною по її деокупації?
Нещодавно біля кіностудії імені Олександра Довженка в Києві, а потім і на її території було дуже багатолюдно і гамірно: відкривали пам’ятник творцям знакового українського фільму «Земля», вшановували 130-ліття Олександра Довженка і День кіно.
Коли закінчив читання двотомового роману Олександра Красовицького «Післязавтра» (Х.: Фоліо, 2024), мимоволі з’явилося питання: а до якого літературного напряму віднести цей твір?