Британець чотири рази потрапляв до Книги рекордів Гіннесс: він колекціонує «Монополії»
Перший набір Скеллан купив ще у свої 30 років — класичну «Монополію» з містером Монополією на коробці. >>
Бен Мелхем побив попередній рекорд, відвідавши ще 11 музеїв. Бен Мелхем/Книга рекордів Гіннеса.
Відвідавши 42 музеї менш ніж за 12 годин, британець Бен Мелхем встановив світовий рекорд.
Як інформує УМ, про це пише CNN.
У жовтні 2024 року Мелхем приїхав у Лондон. Він почав свою подорож о 9:03 ранку з музею Королівського фармацевтичного товариства в східному Лондоні та завершив її в Королівській академії мистецтв у центрі Лондона о 19:58.
За цей час він відвідав ще близько 40 музеїв. Почав із всесвітньо відомих пам’яток — Музею природознавства, Лондонського Тауера і Британського музею, і закінчив малесеньким музеєм сера Джона Соуна.
Третьою зупинкою Бена Мелхема була колекція Королівської збройової палати Лондонського Тауера.
Мелхем каже, що він захотів встановити рекорд після того, як прочитав Книгу рекордів Гіннеса зі своїми дітьми. А ті закликали його перетворити слова на діло.
«Лондонські музеї містять мільйони експонатів. Кожен з них може повʼязати вас із певним часом, конкретною людиною чи дивом природи», — вважає Мелхем.
Тепер Мелхем сподівається побити світовий рекорд за кількістю відвідуваних музеїв протягом одного року. Станом на минулий тиждень він відвідав 85 музеїв.
Як повідомляла УМ, Світовий рекорд: німець прожив під водою 120 днів.
Перший набір Скеллан купив ще у свої 30 років — класичну «Монополію» з містером Монополією на коробці. >>
«Таємниця, яка створювалася вісім років. Із днем ??публікації», — написав письменник. >>
Альберт Ейнштейн придбав скрипку ще до від’їзду з Мюнхена до Швейцарії приблизно в середині 1890-х років. >>
У ході експерименту вчені проаналізували спогади жителів США та Великої Британії, після чого зробили такі висновки: 35% британців і 30% американців ностальгують за відпочинком на морі та інших водоймах (річках, озерах). >>
Стрічка про принцесу Діану входить у довгий список потенційних шоу, які Netflix може зняти за участю Гаррі та Меган у рамках їхньої угоди про «перший показ», повідомляє The Sun. >>
Витвір мистецтва коштував 6 мільйонів доларів. >>