Українські історики створили просвітницький ролик, в якому відобразили усі тонкощі уніформи та спорядження українських вояків першої половини ХХ століття.
Рада національної безпеки та оборони опублікувала список акаунтів та телеграм-каналів, які безпосередньо пов’язані з дезінформаційною діяльністю на користь Російської Федерації.
Командувач ВМС ЗСУ контр-адмірал Олексій Неїжпапа підписав меморандум про співпрацю і підтримку українського фільму «Покликані морем», який буде знімати відомий український режисер Ахтем Сеітаблаєв разом з продюсером Михайлом Ухманом.
Вакциновані від коронавірусу українці пропонують нещепленим співвітчизникам, за додаткові гроші, зробити покупки за них у будь-якому магазині чи ресторані .