Бійці 93-ї ОМБр «Холодний Яр» дійсно перебували в селі Старомар’ївка Донецької області. Втім, українські воїни не захоплювали село (як про це галасували сепаратистські інформресурси і російські ЗМІ), а забезпечували охорону під час мирних зборів села.
«За порєбріком» буде сильно пригорати. Завершено роботу над першою частиною одного із стратегічних проєктів - Віртуальним Музеєм Російської Агресії. Презентуємо саму платформу та перші 20 кейсів, які розкривають подробиці злочинних дій тимчасових російських окупантів в Криму.
Етнічний українець, засновник Horodynsky Farms Борис Городинський попри мільйонні статки досі гарує на полі і власноруч збирає врожай цибулі разом із підлеглими у Канаді.
Відомий український письменник Юрій Андрухович не лише напише текст, але й прочитає у студії Радіодиктант національної єдності-2021, проведення якого заплановано традиційно у День української мови та писемності — 9 листопада з 10:00 до 11:00.
Цього разу доктор історичних наук представила не серйозне наукове дослідження чи історичну монографію, а свій перший художній твір «Мазепа. Хроніки православного шляхтича. Руїна», за яким українські телевізійники з компанії Film. U вже планують зняти телесеріал.
Щоб ухвалити закон в цілому потрібна конституційна більшість голосів, оскільки легітимізація великого Державного Герба, якої прагне президент Зеленський, неможлива без внесення змін до Конституції України.
По раціях поліції лунали команди звернути особливу увагу на перехожих із плакатами – тим самим силовики не допустили появи поблизу Софії прихильників РПЦ в Україні, які протестують проти візиту Вселенського патріарха Варфоломія до України і затято не визнають автокефалію ПЦУ.
Перші відвідувачі вже завітали на виставку "Раритети Української Козацької держави – Гетьманщини ΧVII–XVIII ст." до Софійського собору, яка відкрилася для всіх бажаючих у вівторок, 17 серпня.
Відомий український художник, директор Одеського художнього музею Олександр Ройтбурд, який мав активну громадську позицію і протистояв одеським бюрократам, помер у віці 59 років в неділю, 8 серпня.
Музей історичних коштовностей України представив Скіфію у знахідках з кургану Товста Могила з нагоди 50-річчя ї визначної дати в історії української археології, коли було знайдено відому на весь світ золоту пектораль.