Жіночі посиденьки від Нельки

Жіночі посиденьки від Нельки

Чутки про те, що керівництво НТН ніяк не може дійти з Уваровою згоди стосовно гонорару і що начебто Неллі не надто приваблює перспектива стати українською телеведучою, не підтвердилися. Про це в середу в приміщенні агенції УНІАН журналістам особисто засвідчила сама акторка.

Тягнуть кабель

Колишній уже міністр транспорту та зв'язку Віктор Бондар, керуючись відповідним рішенням уряду, оптимістично ділився з громадськістю планами щодо розширення діяльності компанії Мaximum TV на Волинську, Дніпропетровську, Донецьку, Житомирську, Миколаївську та ще сім областей України, а також про наміри до 2015 року вивести на орбіту десять супутників, що створило б для України перспективи стати повноправним оператором на ринку супутникового зв'язку і дало б можливість надавати відповідні послуги на території Східної та Західної Європи, Азії та Африки.

Давайте не розлучатися ніколи...

Давайте не розлучатися ніколи...

З 4 вересня канал НТН запускає нове ток-шоу «Красунечки», на роль ведучої якого запрошено російську актрису Неллі Уварову. Тож романтичні і легковірні фанатки серіалу «Не родись вродливою» можуть утерти слізоньки, бо чекати на нові зустрічі зі своєю «кумиршею» залишилося зовсім недовго. Духовним батьком проекту став відомий шоумен Ілля Ноябрьов, а місію мами-головної редактриси виконуватиме дочка пана Іллі — Антоніна. Традиційно керівники проекту не стали мордуватися, вигадуючи нового велосипеда. Проект «Красунечки» — близнюк ток-шоу «Я все про вас знаю», яким свого часу Ілля Ноябрьов частував глядачів телеканалу «Інтер». Стосовно ж нового телевізійного обличчя в особі Неллі Уварової, то кращої і розкрученішої кандидатури («Принаймні на найближчий рік»,— резонно зауважує кореспондентові «УМ» Ілля Ноябрьов) годі було вигадати.

Потріумфуємо у серпні

Нагадаємо, що премія «Телетріумф» започаткована 2000 року і нараховує 18 категорій, що у кожній із них визначають трьох фіналістів. Серед вітчизняних телеканалів, чиї досягнення було номіновано у різних категоріях премії «Телетріумф», лідером став «5-й канал». Його відзначено у 9 з 18 категорій. Серед номінантів у категорії «Інформаційна програма» названо, зокрема, програму «Час», програму продюсерського центру «Закрита Зона» «Ціль: Україна» (частина 1, 2), представлено в категорії «Публіцистична програма», щоденну програму «Час спорту» — в категорії «Спортивна програма». Наталію Мосейчук («Час новин») номіновано на звання кращої ведучої інформаційної програми. У категорії «Режисер» номіновано Юрія Юрченка та Світлану Карнасюк (за фільм «Українська революція: за півкроку до крові», автор — С. Цеголко). А одним із фіналістів у категорії «Телевізійний дизайн» названо Олега Сидоренка.

Смачний відпочинок Бориса Бурди

Смачний відпочинок Бориса Бурди

Боюся, що літній відпочинок — не для мене. Свого часу я був цілком успішним науковим співробітником, міг упоратися з виробничими справами, їздив по фестивалях авторської пісні, грав у інтелектуальні ігри — і на все вистачало часу, хоча о 8.30 мусив бути на робочому місці. Нині ж теоретично можу хоч цілий день анічогісінько не робити. Будильник не дзвонить, начальник не контролює, а часу катастрофічно бракує. Купа цікавої роботи, але не зрозуміло, коли за неї братися. Про відпустку в традиційному розумінні не може бути й мови. Востаннє відпустку я мав у 1990 році. Правильно казав мій товариш Гоша Васильєв, який став першим головою демократичного райвиконкому в Москві: «І ти, Борю, залишиш роботу, на яку приходять по дзвінку і з якої по дзвінку ідуть. А залишивши, ніколи не повернешся».

Телеквестер Ігор Пелих — спонтанний мандрівник

Телеквестер Ігор Пелих — спонтанний мандрівник

Для популярного телеведучого Ігоря Пелиха слова «відпочинок» і «відпустка» жодним чином не асоціюються з літом. Найоптимальнішою відпочинковою порою року для нього є зима, а найулюбленішим відпочинковим пейзажем — будь-які гори. Це єдине, в чому не збігаються Ігореві інтереси з інтересами його сім'ї. Дружина і діти віддають перевагу літньому відпочинкові на теплому морі.

Вигадана історія задля недосяжної реальності

Вигадана історія задля недосяжної реальності

Кілька років тому я співпрацювала із таким собі «Клубом сімейного дозвілля» зі славного міста Харкова. Два роки поспіль цей клуб проводив літературний конкурс, покликаний виявити геніальних вітчизняних авторів і пожвавити вітчизняне книговидання. Журі цього конкурсу очолив відомий письменник Андрій Курков.

Буржуазно та лінькувато...

Буржуазно та лінькувато...

Одного разу, відвідавши з дружиною сонячну Іспанію, актор і телеведучий Юрій Горбунов, схоже, безповоротно закохався у цю країну. Захоплення Горбунова охоче поділяє сімейство його давнього друга, телевізійного журналіста Олега Панюти. Ось і цього літа вони тісним товариством збираються ощасливити своєю присутністю стару європейську країну.

Скрипін таки звільнився!

Скрипін таки звільнився!

26 лютого цього року пан Скрипін уже врочисто і публічно оголошував про своє звільнення з каналу. Згодом телезірка дала себе вмовити залишитися на посаді шеф-редактора.
На початку минулого тижня Роман Скрипін знову написав заяву про звільнення з «5-го каналу», оголосивши про це колегам, власникові каналу Петрові Порошенку і традиційно — різноманітним засобам масової інформації. Відверто кажучи, я вичікувала час. А раптом знову повернеться «син» у рідні пенати? Хтозна. Але поки що Скрипін начебто таки справді йде.

Федірко і Дереш — брати во «Хресті»

Федірко і Дереш — брати во «Хресті»

Про цю безпрецедентну знахідку «УМ» писала на початку цього року, подаючи розмову з паном Анатолем. Художник детально розповідав про свою знахідку — невиразний пейзаж на металевому квадраті 62 на 62 сантиметри, який любовно і дбайливо приховував незнану роботу славетного супрематиста київського походження. Три щонайсерйозніші експертизи, проведені фахівцями з Німеччини, Голландії та Америки, підтвердили, що маємо справу з оригіналом. Після чого Федірко, попри вмовляння друзів-експертів, продати картину за кордон, супроводжуваний здивованими поглядами прагматичної іноземної громадськості, повернув її в Україну і загорівся бажанням представляти на наступному венеціанському бієнале. До речі, експерти «Сотбіс» початково оцінюють роботу в десять мільйонів євро. Тож Федірко як істинний колекціонер «багатіє думкою» від усвідомлення, що він нині єдиний легітимний власник Малевичевого твору.