Плавці Денис Дубров, Михайло Сербін та Віктор Смирнов вибороли «золото» та «срібло» у Токіо

Денис Дубров поповнив медальну скарбничку України сьомим «золотом» Паралімпіади. Представник Дніпра виграв «золото» на 200-метрівці комплексним плаванням.

Плавець Максим Крипак виборов п'яте «золото» на Паралімпіаді

Український плавець Максим Крипак став чемпіоном Паралімпійських ігор в Токіо (Японія). Представник Харківщини здобув «золото» на дистанції 100 метрів вільним стилем.

Плавець Євгеній Богодайко здобув Україні четверте «золото» Паралімпіади

Україна здобула четверте паралімпійське "золото" на Іграх у Токіо. Його володарем став Євгеній Богодайко на дистанції 100 метрів брасом (клас - S6). Богодайко підходив до змагань у якості одного із найдосвідченіших плавців у складі збірної України.

«Срібло» у штовханні ядра здобув українець Данилюк на токійській Параолімпіаді

У Токіо (Японія) триває четвертий день літніх Паралімпійських ігор. Фінал у штовханні ядра в чоловіків у класі F12 приніс срібну нагороду українцю Роману Данилюку, який показав результат 16,53 метра.

Юлія Павленко виборола «бронзу» на Паралімпіаді у Токіо

У Токіо тривають третій день поспіль літні Паралімпійські ігри. Українська легкоатлетка Юлія Павленко в стрибках у довжину здобула бронзову медаль із результатом 4,86 метра.