Велика війна в Мілані

Попри спеку, італійський Мілан потерпає від нашестя комарів. Настирність летючих кровопивць змусила мешканців міста шукати нестандартні методи захисту від них. До боротьби з непроханими гостями залучили... кажанів. Автори ідеї вирішили використати схильність летючих мишей до комариної «дієти» й пустили в хід для початку 400 кажанів. Якщо експеримент вдасться, буде «мобілізовано» чергові загони крилатих ссавців.

«Таємний» слон

«Таємний» слон

Наприкінці травня чи в перших числах червня до столичного зоопарку прибуде новий слон. Він займе вольєр, який стоїть пусткою вже кілька років, після смерті улюбленця публіки Боя. І справді, що то за зоопарк без слона?! Торгування, міжнародні колізії, важкі переговори вже стали передісторією майбутнього мешканця Київського зоопарку. «УМ» відслідкувала перипетії, з якими зіткнувся «новий» слон дорогою до України.

Дорогі миті сп'яніння

Дорогі миті сп'яніння

Минулої середи дизайнер Філіпп Старк та вчений Девід Едвардс презентували на виставці в Парижі розроблений ними особливий аерозоль. Унаслідок його використання досягається ефект кількасекундного стану сп’яніння без жодних наслідків похмілля чи можливого виявлення факту вживання алкоголю поліцiєю.

Збудуй хату з лободи, а церкву — з картону

Землетрус у новозеландському місті Крайстчерч рік тому настільки пошкодив місцевий кафедральний собор, що відбудовувати його визнали неможливим. Тож влада міста, назва якого перекладається з англійської як «Церква Христова», вирішила звести поруч iз руїнами храму ХІХ століття новий, тимчасовий собор. Матеріалом для його спорудження стане насамперед... картон.

Сидить дівчина у загсі, а вельон її — надворі

Сидить дівчина у загсі, а вельон її — надворі

У Румунії пошили весільну сукню з найдовшим у світі шлейфом. Щоб його продемонструвати на вулицях Бухареста та в небі над містом, знадобилася повітряна куля. Адже довжина «хвоста» нареченої становила аж три кілометри!

«Ме», «Жо» і 100 тисяч птахів

Чистота має бути скрізь — вирішили у Шотландії й запланували збудувати крутий туалет на невеличкому безлюдному острові Ханда біля західного узбережжя країни. Постійно на острові площею 300 га ніхто не живе, але навесні та влітку сюди приїздить багато орнітологів­аматорів, аби спостерігати за птахами.

Жахи фіктивного власника автоармади

Європейський суд iз прав людини у Страсбурзі визнав Голландію винною у справі за позовом громадянина цієї країни Стівена Ромета з міста Маастріхт. Тепер держава має виплатити Ромету 9 тисяч євро відшкодування за моральні збитки. І от за що.

Хоч голі, але ситі

Тяжкі кризові часи стимулюють винахідливість італійських рестораторів.

Власник закладу Galloway (з англійської — «Дорога на шибеницю») у містечку Віллорба неподалік Венеції стомився підраховувати збитки від тих клієнтів, які втікають, не розплатившись за рахунком.

Як заплетуть усе «сталевим» павутинням...

Науковці з університету американського штату Вайомінг створили новий вид генетично модифікованих шовкопрядів, здатних виробляти надміцні волокна. Як повідомляє в останньому номері науковий двотижневик PNAS, група біологів під керівництвом професора Дона Джарвіса мала на меті отримати такий матеріал, який за своїми властивостями не поступався б «павучому шовку».

Поліція заарештувала Барбі

Співробітники іранської поліції моралі почали здійснювати облави в іграшкових крамницях, щоб попередити потрапляння у продаж ляльок Барбі. Як повідомляє агенція «Рейтер», іранські захисники моралі стверджують, що довгонога пластикова блондинка підриває засади ісламу. Власник магазину в північній частині Тегерана розповів журналістам, що днями в його крамниці з’явилися співробітники відомства, яке відповідає за мораль, і висунули вимогу вилучити з продажу всіх Барбі.