«Польський» безпілотник «Байрактар» турецька компанія Baykar передасть безкоштовно Україні. Зібрані у Польщі на нього кошти буде витрачено на гуманітарні цілі.
На війні під час виконання бойових завдань 26 липня загинув 28-річний військовий льотчик, Герой України Олександр Кукурба з Івано-Франківської області.
Самопроголошена «влада» колаборантів у Херсоні разом із російськими військовими захопили два магазини побутової техніки. У населених пунктах області рашисти нишпорять по будинках, обкрадають їх та відбирають транспорт у населення.
Верховна Рада України підтримала 302 голосами народних обранців законопроєкт, яким забороняється кредитодавцям та колекторським компаніям вживати заходи з повернення простроченої заборгованості щодо захисників України.
Речник керівника Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук повідомив, що найближчими днями перший корабель з українським зерном буде прямувати до порту призначення.