В історії кожної держави постають відповідальні моменти, які дають поштовх до прийняття одних з найважливіших питань, особливо на зовнішні виклики для нації.
Починаючи з часів Володимира-Хрестителя кожного року ми виходимо до Дніпра з однією мрією – долучитися до Водохрещення, отримати новий запас віри, відчуття себе на святій землі з вірою – вірою у Христа.
У країні має з’явитися настрій піднесення. У країні мусить постати культура дбайливого господаря, небайдужого до того, у якому стані його дім, під’їзд чи то вулиця. Цей господар кожен з Вас.
Час поглинає гостроту сприйняття чималої кількості минулих подій, окрім тих, що пов’язані з безпекою країни та персонажами, участь котрих трактується далеко не однозначно.
Мабуть, жоден діяч української історії не викликав більшого зацікавлення і гостріших дискусій у світі, ніж постать Івана Мазепи. Та чи знає сама Україна, хто був Іван Мазепа, чи оцінила його велич належно його рідна нація?
Зібратися 13 листопада цього року на Цитаделі Батуринської фортеці біля Пам’ятника жертвам Батуринської трагедії 1708 року немає змоги, оскільки від 30 жовтня Чернігівська область перебуває в «червоній» зоні епідемічної небезпеки поширення COVID-19.
Чи є десь та область України, де не було б стародавньої споруди? Червоний замок по праву несе назву найтаємничішого замку України. Сьогодні ми можемо спостерігати лише дві зубчасті круглі вежі, залишки минулої величі.
Оточення третього президента України Віктора Ющенко заявляє, що автори пропагандистського фільму російського державного каналу «Russia Today» ввели його помічників в оману під час узгодження інтерв’ю з політиком.