Польща направила в Україну другу партію вакцин AstraZeneca

Польща направила в Україну другу партію вакцин AstraZeneca

Влада Польщі відправила в Україну другу партію вакцин проти коронавіруса фірми AstraZeneca у кількості 300 тис. доз. Це вже друга партія вакцини AstraZeneca, яку Варшава передає Києву. Перша була відправлена у серпні.

Італієць-антивакцинатор намагався зробити щеплення у силіконову руку

Якщо в Україні дехто намагається уникнути вакцинації, купуючи фальшиві сертифікати, то в Європі підійшли до таких фальсифікацій «серйозніше».

Київ та вісім областей переходять із «червоної» зони в «жовту»

Київ та вісім областей переходять із «червоної» зони в «жовту»

Червоний рівень епідемічної небезпеки буде скасовано на території Донецької, Дніпропетровської, Івано-Франківської, Луганської, Львівської, Одеської, Рівненської, Херсонської областей та міста Києва рівно опівночі у вівторок, 7 грудня.

В Україні діє шахрайська схема щодо тисячі за вакцинацію проти COVID-19 – МОЗ

В Україні діє шахрайська схема щодо тисячі за вакцинацію проти COVID-19 –  МОЗ

Фейковими є повідомлення про виплату тисячі гривень за повний курс щеплення проти COVID-19, які надсилають українцям від імені Міністерства охорони здоров’я,.

Вакцинуйся — і працюй: кого не допустять до роботи через відсутність COVID-щеплень

З 9 грудня набуває чинності наказ №2393 МОЗ, мають бути відсторонені від роботи без збереження заробітної плати соціальні працівники та співробітники стратегічних державних підприємств, які не матимуть документа про щеплення принаймні однією дозою вакцини, сертифіката чи довідки про одужання від Cov