У зоні футболу

У зоні футболу

Ось уже п’ять днів у центрі Києва живе «місто в місті». Офіційна фан–зона площею 50 тисяч квадратних метрів — із концертною сценою, екранами й торговельними ятками, — облаштування якої обійшлося у понад 10 мільйонів гривень, стала окремим острівцем футбольного свята, зі своїми правилами і специфікою.

«Україна молода» відвідала фан–зону в день її відкриття, перед початком першого матчу чемпіонату Європи, що відбувся у Варшаві. Про пиво без обмежень, «найкрикливіших» фанів, роботу охорони та відсутність ВІП–уболівальників — у нашому матеріалі.

Як Євро–2012 змінило Україну

Як Євро–2012 змінило Україну

На підготовку приймаючого міста Київ, у якому, окрім іншого, має відбутися фінальний матч чемпіонату Європи з футболу 2012 року, українська влада витратила найбільше ресурсу — як трудового, так і бюджетного. 23 мільярди гривень — офіційно витрачена сума, яку днями озвучив заступник голови Київської міської адміністрації, куратор Євро–2012 у столиці Анатолій Голубченко. Найбільше витрачено на аеропорт «Бориспіль» (будівництво нового терміналу, відкритого 28 травня) — 5,5 млрд. гривень, а також на реконстукцію НСК «Олімпійський» — 4,6 млрд. грн.

Страшно судити

Страшно судити

Засідання по справі Валентини Македон — тещі одіозного Вадима Колесниченка, яка п’ять років тому обпекла нашатирним спиртом горло своїй підлеглій (виховательці Жашківського дитсадка №6 Галині Хрущ) учора не відбулося.

Війна за пресу пiд землею

Незважаючи на обіцянки очільника Київської міськдержадміністрації Олександра Попова, що продаж друкованих видань у столичній підземці залишиться, та заяву КП «Київський метрополітен», що «на території комунального підприємства «Київський метрополітен» буде припинено торгівлю з пересувних засобів (столів, лотків), за винятком торгівлі друкованою продукцією (пресою)», газети і журнали з метро таки витісняють.

«Прилизаний» і гламурний

«Прилизаний» і гламурний

Попри те, що ремонт історичної вулиці ще не завершено, і, за словами голови Київміськдержадміністрації Олександра Попова, поновиться після Євро–2012, на Трійцю Андріївський відкрили з піснями, танцями, Пронею і Голохвастовим, Олегом Скрипкою та купою чиновників.

Золотий «лічильник»

Золотий «лічильник»

Важливість обліку населення держави в багатьох країнах усвідомили ще з давніх–давен. Завдяки підрахунку громадян можновладці могли планувати, скільки податків можна зібрати зі своїх підданих, на яку чисельність армії розраховувати в разі початку воєнних дій тощо.

Столиця зустрічає м’ячем

Столиця зустрічає м’ячем

Під’їзд до Києва із Заходу поспіхом доробляють та чепурять дорожні служби. Нова розмітка, облаштування узбіч, збір і вивезення сміття — працівники чаклують тут, уздовж Житомирського шосе, мало не цілодобово.

Фанати, за «ґрати»!

Фанати, за «ґрати»!

Офіційну столичну фан–зону чемпіонату Євро–2012, загальною площею 51 тисяча квадратних метрів (від вулиці Інститутської до Бессарабки), уже огороджують та готують до відкриття, запланованого на 8 червня.

Де «D»? У Борисполi

Де «D»? У Борисполi

Учора Президент Віктор Янукович відкрив довгоочікуваний термінал «D» Держпідприємства «Міжнародний аеропорт «Бориспіль». Він, перед­бачається, стане найбільшим у країні та обслуговуватиме закордонних гостей під час чемпіонату Євро–2012.

Майдан без тризуба і Кобзаря

Майдан без тризуба і Кобзаря

Київська влада вперто намагається знищити єдиний куточок україністики на майдані Незалежності — продавців символіки та книжок знову виганяють з–під Головпоштамту. Українські прапорці, книги про УПА, козацтво, звичаї, культура і традиції, схоже, нині не в пріоритеті.