Соняшникове лідерство

У майбутньому 2016-2017 маркетинговому році наша країна збереже за собою лідерські позиції у світовій торгівлі соняшниковою олією. Частку України міністерство сільського господарства США (USDA) прогнозує на цей період на рівні 56 відсотків.

Спрага — нiщо

Перший такий уже працює у центральному сквері «Юність» на бульварі Тараса Шевченка. Жителі міста сприйняли цю ініціативу міської влади схвально. Тож у планах міської ради і комунального підприємства «Черкасиводоканал» — установлення таких водограїв і в інших місцях масового відпочинку народу.

Як «штампують» безхатченків

«Крига скресла» — інакше не назвеш безпрецедентну подію на Волині, яка може спричини лавиноподібну реакцію комунальників по всій Україні. В нашій державі вперше на держаукціоні продали заарештовану за борги квартиру.

Тюрма народів

Загострення ненависті до представників кримськотатарського народу посилилося в РФ та на анексованому півострові відразу ж після офіційного визнання Меджлісу екстремістською організацією та заборони на її діяльність на території Росії. За словами прокурора Республіки Крим Наталії Поклонської, всім затриманим загрожує термін ув’язнення від десяти до двадцяти років за екстремізм.

«Дрон»-бомбардувальник

«Дрон»-бомбардувальник

Росія продовжує фінансувати збройний конфлікт на Донбасі. За даними Головного управління розвідки Міноборони, днями РФ надіслала на тимчасово окуповану територію Донеччини 1,2 млрд. рублів та 400 тис. доларів готівкою для забезпечення функціонування так званих органів місцевого управління та повсякденної діяльності російських окупаційних військ.

Нескiнченне повернення

Ще в середині квітня Президент Петро Порошенко заявив, що узгодив з очільником Кремля «алгоритм повернення української льотчиці в Україну». Утім минув місяць, але практично жодних позитивних зрушень y справі українки немає.

Перевірено: злодіїв у законі немає

Перевірено: злодіїв у законі немає

Парламентський вівторок розпочався вчора з традиційних для будівлі на Грушевського, 5 ексцесів: частина депутатів заблокувала трибуну. Авторами та виконавцями цієї ідеї були представники Радикальної партії. Як і було обіцяно, «радикали» спробували завадити роботі колег на знак протесту проти того, що законодавча влада ніяк не реагує на офшорні скандали за участю високопосадовців.

Проїли «заначки»

На травневі свята вже не один рік традиційно українці витрачають чималі кошти, аби поїхати в село допомогти посадити городину чи «рвонути» на короткий відпочинок. Цьогоріч Великдень, що припав на радянські свята, лише добавив ажіотажу в цьому питанні.

Прапор розбрату

У Львові під час чемпіонату Європи з бойових мистецтв кунг-фу та ушу трапилася кривава сутичка між представниками Азербайджану та Вірменії. Бійку зняли на відео очевидці. Після того як перемога представника Вірменії і уродженця Нагірного Карабаху Давила Петросяна стала очевидною, на трибуні підняли прапор Нагірного Карабаху.