Смертельна байдужість

У середмісті столиці голий безпритульний чоловік, замотаний у шматок старої ковдри, дві доби пролежав на території медичного закладу. Безхатченко помирав під стінами лікарні швидкої допомоги, але ніхто на нього навіть не звернув уваги, — стверджують соціальні працівники Служби порятунку. Вони прибули на анонімний виклик, який, як потім з’ясувалося, зробив один із медиків.

Били, вбивали, на чужину гнали

Організаторами заходу виступили представники Меджлісу, а також волонтери різних патріотичних організацій, що несуть щоденне чергування на російсько-українському кордоні на Херсонщині. Таке рішення лідери Меджлісу прийняли після того, як їх організацію на офіційному рівні визнали в Криму екстремістською та заборонили її діяльність у Росії.

Окупант насвяткувався

Після завершення великодніх і травневих свят у зоні АТО збільшилася інтенсивність обстрілів з боку бойовиків. Як констатує голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський, унаслідок цього знову є багато поранених як серед українських вояків, так і з числа мирних мешканців.

«Мрії» збуваються

«Мрії» збуваються

Приземлення найбільшого у світі вантажного літака — Ан-225 «Мрія» — викликало неабиякий ажіотаж на далекому континенті. Аби подивитись, хвилиночку, на 640-тонного гіганта, в австралійському місті Перта зібралося майже 20 тис. людей.

Надія студентів та пенсіонерів

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) повністю обробив реєстр вкладників банку «Хрещатик» (Київ), однак термін початку виплат із 12 травня переніс на кілька днів — не пізніше 18 травня — у зв’язку з пошуком можливості виведення банку з ринку за допомогою інвестора, повідомляється на веб-сайті фонду. Офіційно запевняють: «Необхідні кошти зарезервовані для виплат, фонд готовий перерахувати їх у певні банки-агенти».

За рівність у справі миття підлоги

Багато хто помилково вважає другу неділю травня, коли святкується День матері, також і Днем сім’ї. Насправді, ще в далекому 1993 році резолюцією Генеральної Асамблеї ООН для поглиблення розуміння питань сім’ї та підвищення інституціональних можливостей країн вирішувати серйозні проблеми, пов’язані iз сім’єю, було запроваджено Міжнародний день сім’ї, котрий відзначається 15 травня.

Дуте свято

У кращих радянських традиціях в окупованому Донецьку 11 травня, який зробили вихідним, нові «господарі» організували святкування другої річниці проведення псевдореферендуму сепаратистів. «Демонстранти» з червоними прапорами та стягами із символікою «ДНР» і РФ пройшла від проспекту Миру до площі Леніна центральною вулицею Артема. Потім провели мітинг.