Проти доказів не попреш. А Москва пре

Проти доказів не попреш. А Москва пре

Завтра Воронезький суд знову збереться для розгляду питання продовження утримування під арештом української льотчиці Надії Савченко, звинуваченої в причетності до смерті російських журналістів телеканалу «Росія» Ігоря Корнелюка та Антона Волошина. Сама Надія досі перебуває в слідчому ізоляторі Воронежа після того, як у липні цього року її викрали бойовики «ЛНР» і вивезли до Росії.

Гармати заговорили — музи замовкли

Луцький міський голова Микола Романюк скасував усі розважальні заходи, приурочені до Дня Незалежності та Дня міста. За час війни на сході віддали свої молоді життя вiсiм лучан, десятки поранені, тому в місті проводитимуть винятково патріотичні акції, йдеться в розпорядженні мера. 24 серпня лучани у вишиванках вийдуть на центральний майдан міста і в день народження держави продемонструють єдність громади.

«Ми в такi крокували далi»

Легенда російського року Андрій Макаревич, якого на батькiвщинi піддали обструкції за його відкриту підтримку України, вкотре підтвердив реноме людини, яка не прогинається під мінливий світ, а прагне в усьому мати свою думку. Днями він відвідав Донбас, зустрівся з жителями звільненого Слов’янська, завітав до практично зруйнованої «градами» Семенівки та дав благодійний концерт у Святогірську.

Кляп для «Чорноморки»

Днями в Криму зникла остання можливість отримати альтернативну інформацію про життя півострова — Федеральна служба судових приставів, посилаючись на рішення російського суду, винесла усі відеокамери, комп’ютери, мікрофони та інше обладнання єдиного опозиційного телеканалу Криму, Чорноморської телерадіокомпанії, або, як її називають в народі, «Чорноморки».

Підкова на щастя

Підкова на щастя

Маленькі гості спершу дещо з острахом, а потім сміливіше підходили до великих і гордих коней. Разом зі страхом перед кіньми поступово зникав і страх перед світом, де ще зовсім недавно лунали вибухи і гинули люди. Поряд із цими красенями, знайомство з якими запропонувала школа кінного спорту в Кончі-Заспі, вони почувалися в безпеці.

До багнета прирівняти олівець

До багнета прирівняти олівець

Останнім часом на вулицях підконтрольного бойовикам Донецька почали з’являтися сатиричні інсталяції: то портрет «міністра оборони «ДНР» Ігоря Стрєлкова з пістолетом біля власної скроні і написом Just do it («Просто зроби це»), то персонаж булгаковського «Собачого серця» Шаріков у формі «ДНРівця» з автоматом, то цей же Шаріков із гранатометом, то образ смерті з символікою «Новоросії» — усе це сміливі інсталяції арт-групи.

Трагічні знахідки

До Харкова прибув черговий потяг із фрагментами тіл пасажирів злощасного «Боїнга-777» малайзiйських авіаліній, збитого терористами в небі над Донбасом. Як повідомив журналістам керівник пошукової місії Нідерландів Пітер Ян Алберсберг, iз поваги до почуттів рідних і близьких жертв трагедії, він не може говорити про якусь певну кількість.

Пiд «Мухою»

Не встиг Львів прийти до тями після обстрілу будинку мера з протитанкового гранатомета «Муха», як така ж інформація надійшла і з курортного містечка Бердянськ на Запоріжжі. Під обстріл невідомих цього разу потрапила будівля Служби безпеки України.

Дивна «Муха»

Дивна «Муха»

Відголоски війни на сході, схоже, докотилися і до спокійного західного Львова. На вихідних, коли мер Львова Андрій Садовий iз родиною відпочивав у Карпатах, його будинок був обстріляний iз протитанкового гранатомета!

Послідовниці Геббельса

Послідовниці Геббельса

Усім відомо, що у війни не жіноче обличчя. Але якщо на передовій жінок можна побачити вкрай рідко, то в інформаційній війні, на жаль, саме вони досить часто стають брудним рупором Кремля. За останні кілька місяців найбільший резонанс у російських ЗМІ викликали «одкровення» «солдатської мами» і паралельно «біженки з Одеси» Марії Цепко та її «колеги» Галини Пишняк (Остапенко).