Хепі-енд по-білоруськи

Культові рокери гурту «Ляпіс Трубєцкой» з Білорусі у рамках останнього в своїй історії туру Happy End Tour дадуть концерт 26 серпня у Києві на стадіоні «Динамо». За словами їхнього лідера Сергія Міхалка, колектив, який за 20 років відіграв тисячі концертів, із першого вересня припиняє своє існування.

Підкова на щастя

Підкова на щастя

Маленькі гості спершу дещо з острахом, а потім сміливіше підходили до великих і гордих коней. Разом зі страхом перед кіньми поступово зникав і страх перед світом, де ще зовсім недавно лунали вибухи і гинули люди. Поряд із цими красенями, знайомство з якими запропонувала школа кінного спорту в Кончі-Заспі, вони почувалися в безпеці.

«Укртелеком» тепер «няш»

Рінат Ахметов перереєстрував кримський «Укртелеком», що входить до холдингу СКМ, під назвою «Наштелеком» згідно з російським законодавством. Цю інформацію підтвердив самопроголошений прем’єр Криму Сергій Аксьонов, схваливши таке рішення олігарха і натякнувши на те, що він чекає від Ахметова слухняності та поступливості й у інших питаннях, інакше з бізнесом можна попрощатися.

Чи не піти тобі, чоловіче, в армію?

Якщо раніше лише Дрогобич офіційно відмовився надавати притулок чоловікам-біженцям із зони АТО, то зараз про подібне заявила й Одеса. Відповідне рішення озвучила радник «губернатора» краю Зоя Казанжи. За її словами, місцева влада дотримується думки, що чоловіки призовного віку повинні вступати до Національної гвардії для захисту України.

«Вишиванка» на колесах

«Вишиванка» на колесах

Трамвай з орнаментом вишиванки, з яскравим сонцем та рядком із пісні «Океану Ельзи» «Все буде добре для кожного з нас» з’явився на вулицях Дніпропетровська. Транспорт курсує центральним проспектом міста. Спонсором та автором ідеї виступила комерційна рекламна фірма. Вона ж розробила дизайн і придбала фарбу.

Джаз із Донбасу на всю Європу

Джаз із Донбасу на всю Європу

Сергій Жадан отримав німецьку літературну та перекладацьку премію Brucke Berlin за німецьке видання роману «Ворошиловград». Кожні два роки, починаючи з 2002 року, нею відзначають найбільш видатний твір сучасної літератури з Центральної та Східної Європи, а також його переклад на німецьку мову.

Безцінна каска

Безцінна каска

Художники, які розмальовували під час Революції гідності каски, навряд чи могли припустити, як високо цінуватимуть їхню роботу за півроку. Принаймні перша розмальована каска 3-ї сотні Євромайдану, виставлена на благодійному онлайн-аукціоні, «пішла» за тисячу доларів. Таку ціну за раритет запропонував американець українського походження адвокат Андрій Філіпович, повідомляє медіа-портал української діаспори VIDIA.