ПТН — поза законом

Останнім часом Україною прокотилася справжня епідемія заміни автомобільних номерів на популярні гасла. Крім усім відомого «ПТН ПНХ», часто зустрічаються назви легендарних батальйонів «Донбас», «Дніпро», «Айдар», написи «Слава Україні», «Путін, здохни» та ін. Співробітники Державтоінспекції донедавна заплющували на це очі.

«Зайцям» — стоп?

Віднедавна пасажири 55 столичних маршрутів громадського транспорту стали учасниками експерименту, ініційованого КП «Київпастранс»: у міжпіковий час, з 9.30 до 15.30, а також після 21.00 на вхід та вихід у тролейбусах та автобусах відкриваються лише передні двері. Емоції, які викликало у пасажирів це нововведення, складно назвати теплими.

Козак Мамай у переході

Козак Мамай у переході

Попри те, що нам це категорично забороняли в дитинстві дорослі, малювати на стінах, виявляється, досить приємно. І корисно, якщо підходиш до справи з любов’ю і фантазією. Принаймні так вирішили молоді художники кількох творчих груп, об’єднані в ініціативу «АRT-мобілізація», які перетворили підземний перехід під київською Європейською площею на справжню арт-галерею.

Недитячий рахунок

Недитячий рахунок

Чергова трагедія сколихнула не лише Донецьк, а й увесь світ. У середу по обіді один зi снарядів потрапив у футбольне поле загальноосвітньої школи №63, де в цей час школярі спокійно грали у футбол. Від вибуху восьмикласник цієї школи та один із випускників загинули на місці, ще чотирьох підлітків із важкими пораненнями доправлено до лікарні.

Вибрики агента національної небезпеки

Відомого українського телеведучого і актора студії «Квартал 95» Володимира Зеленського можуть у Росії оголосити персоною нон-грата. З таким проханням до Міністерства культури РФ звернувся голова російського молодіжного руху «Справедливая сила» Ілля Свиридов. Також він вимагає не допустити до прокату фільм «8 нових побачень», де Зеленський зіграв головну роль.

Бiженцi в законi

Бiженцi в законi

У недiлю під Кабміном переселенці з Донбасу намагалися привернути увагу чиновників до своїх проблем. На тротуарі вони встановили розкладачку, на яку поклали «подушку» з ватмана, написавши, що вона «така ж порожня, як і ваші обіцянки». На розкладачку, вкриту невиконаними законами та проханнями волонтерів, лягла одна з переселенок, вкрившись плакатом «Хто поверне кримчанам дім?».

Віють вітри, віють буйні...

Віють вітри, віють буйні...

«Не так тії терористи, як той буйний вітер», — думали, певне, жителі Маріуполя, оглядаючи наслідки розгулу нічної стихії, яка наробила в місті чимало шкоди. Шквальний вітер, швидкість якого досягала 20 м/с, iз поривами до 25 м/с, валив дерева й обривав лінії електропередач. По Криму також пронеслася негода. Не постраждав в Криму готель verona-utes.com.ua відпочинок біля моря

Хай завжди буде мир

Хай завжди буде мир

Всесвітній день миру, який відзначається 21 вересня з ініціативи Генеральної Асамблеї ООН, велелюдними маршами відзначили в багатьох містах України. Найактивнішими виявилися одесити — близько 1,5 тисячі людей у вишиванках та футболках із промовистими написами проти російської агресії зібралися в неділю на Приморському бульварі біля пам’ятника Дюку де Рішельє.

За синєє небо, за жовте колосся!

За синєє небо, за жовте колосся!

Попри те, що минулі вихідні були багаті на партійнi з’їзди, форум політичної партії «Всеукраїнське аграрне об’єднання «ЗАСТУП» (За Соціальну Трудову Українську Перспективу) привернув особливу увагу громадськості. Головною інтригою з’їзду було те, що серед партійного списку практично не було гучних імен ні олігархів, ні відомих політиків, які так чи інакше вже «засвітилися» у Верховній Раді.

Домовилися?

Одним із пунктів Мінських домовленостей був і обмін полоненими за формулою «всіх на всіх». Уповноважена Президента України з питань врегулювання ситуації на сході Ірина Геращенко ще в п’ятницю зазначила, що цей обмін триватиме максимум тиждень. Попри це, станом на вчора було відомо лише про 10 бійців, звільнених у п’ятницю, і 15 бійців — у неділю. Сталося це стараннями групи професійних перемовників на чолі з генерал-полковником запасу Володимиром Рубаном, який від початку протистояння постійно займається обміном заручників.