Припинити (обмежити) використання джерел інформації держави-агресора в наукових публікаціях рекомендує Комітет з питань етики Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.
Представниця Європейської комісії Ана Пізонеро заявляє, що угода про надання 50 мільярдів євро кредитів та грантів Україні, які розраховані на наступні 4 роки, має бути досягнута у лічені дні – до кінця 2023 року.
Російські окупанти вночі 4 грудня атакували Україну 23 ударними безпілотниками типу "Шахед" і керованою авіаракетою − 18 дронів і ракету вдалося збити.
Міністерство навколишнього середовища та енергетичної безпеки Італії і Міністерство енергетики України підписали меморандум про спільний розвиток відновлюваної енергетики.
На зимовий час, із 21 грудня, «Укрзалізниця» відновлює курсування денного швидкісного поїзда категорії «Інтерсіті+» №743 сполученням Київ-Славське «Бойківський експрес».