Проколотися і прославитися

Проколотися і прославитися

Якщо краса вимагає жертв, то слава — ще більших. 22–річна американка Стейша Рендалл так прагнула прославитися, що не вигадала нічого кращого, ніж побити рекорд із... пірсингу. За один сеанс у спину, руки та ноги Стейші увіткнули 3200 голок. І, швидше за все, тепер терпляча дівчина таки потрапить до Книги рекордів Гіннесса як людина, яка витримала найбільше проколів підряд.

КНДР, і капіталіст відпочине...

У горах Кімгансан (Діамантові гори) на південному сході Корейської Народно–Демократичної Республіки створено спеціальну зону міжнародного туризму. Як повідомляє ІТАР–ТАКС, оприлюднений днями відповідний указ президії Верховних народних зборів (парламенту) набрав чинності 31 травня.

Бактерія проти безвізового режиму

У Нижньому Новгороді другий день триває саміт Росія—ЄС за участю президента РФ Дмитра Медведєва, голови Єврокомісії Жозе Мануеля Баррозу та президента Європейського Союзу Германа ван Ромпея. Учора учасники зустрічі покаталися на теплоході й пообідали в дружній обстановці, щоб сьогодні з самого ранку з новими силами взятися до обговорення проблем двосторонніх відносин. Раніше планувалося, що головним питанням порядку денного буде запровадження безвізового режиму з ЄС — Москва дуже сподівається умовити Брюссель на такий крок. Та всі плани Кремлю попсувала зловредна кишкова паличка, яка тероризує Європу.

Бензинова опозиція

Бензинова опозиція

Криза у Білорусі змусила засумніватися в достоїнствах «бацьки» Лукашенка навіть найвідданiших його прихильників. Що ж до більш поміркованих у політичному сенсі громадян, то, судячи з настроїв, які панують у білоруському суспільстві, із кожним днем вони стають усе ближчими до того, щоб вийти на вулиці з акціями протесту. Незважаючи навіть на сумний результат опозиційного мітингу 19 грудня минулого року.

Урятуйте від «захисника»!

Міністри оборони країн–членів НАТО знову збираються на засідання у Брюсселі, щоб обговорити результати авіаударів по Лівії, тиску на Муаммара Каддафі і план дій щодо завершення повітряної кампанії та під час перехідного періоду. Учора голова Військового комітету НАТО, адмірал Джіампаоло Ді Паола, наголосив, що операція в Лівії на основі резолюції Ради Безпеки ООН триватиме «не довше, ніж необхідно», і «наземної операції однозначно не буде».

Ворогу здався наш гордий «Варяг»

Крейсер під гордим іменем «Варяг» (не той, легендарний, який прославився під час Російсько–японської війни, а сучасний авіаносець) так і не стане розважальним комплексом. Хоча саме під переоснащення недобудованого крейсера у великий «туристичний атракціон» Україна 1998 року продала його Китаю за 20 мільйонів доларів. У сусідній з КНР Росії вже давно ходили чутки про те, що корабель залишиться авіаносцем, а в квітні низка китайських ЗМІ опублікували фото, які підтвер­джували цю версію. Тепер же надійшло й офіційне підтвердження: начальник генштабу Народно–визвольної армії КНР Чень Бінде в інтерв’ю гонконзькій газеті «Сянган шанбао» заявив, що Китай дійсно веде будівництво власного авіаносця, однак «поки що він іще не готовий».

Мутант із лабораторій «Аль–Каїди»?

Мутант із лабораторій «Аль–Каїди»?

«Огіркова паніка» в Європі не спадає — більше того, посилюється. І хоча огірки як джерело небезпечної бактерії E.coli фактично реанімовано, європейцям від цього не легше. Адже звідки взялася смертоносна кишкова паличка, фахівці не можуть з’ясувати й досі.

Волі не бачити...

Слідчий комітет Росії почав перевірку заяви колишнього керівника компанії ЮКОС Михайла Ходорковського та його бізнес–партнера, очільника МФО «Менатеп» Платона Лебедєва про фальсифікацію другого вироку. Нагадаємо, 30 грудня 2010 року суддя Хамовничеського суду Москви Віктор Данилкін, визнавши підсудних винними у «скоєнні злочинів із корисливих мотивів з метою особистого збагачення», засудив їх до 14 років ув’язнення з урахуванням раніше відсидженого терміну (за першим вироком фігуранти «справи ЮКОСа» відбувають покарання з 2005 року).