Росія видасть свої паспорти в першу чергу бойовикам окупантів Донбасу

У першій хвилі претендентів на громадянство Росії повинні бути бойовики, які входять до складу першого і другого армійських корпусів "Л/ДНР". У другій хвилі паспорта Росії дадуть місцевим чиновникам-колаборантам, а вже наостанок - іншим бажаючим.

«Шахтар» переміг «Маріуполь» з рахунком 1:0

Донецький "Шахтар" у матчі 26 туру української Прем'єр-ліги з рахунком 1:0 переміг ФК "Маріуполь". Рахунок в матчі на 12-й хвилині відкрив Велінгтон Нем після пасу Сергія Болбата. На 24-й хвилині Жуніор Мораєс не реалізував пенальті, пробивши повз ворота.

Депутати в Німеччині запропонували нову стратегію для Донбасу

Депутати Вільної демократичної партії Німеччини прийняли документ, у якому містяться пропозиції щодо нової стратегії для Донбасу. Стратегія під назвою "Мир в Україні потребує нового імпульсу" скоро буде внесена в Бундестаг на обговорення.

Зеленський відповів Путіну на провокацію паспортами: не треба «мови загроз»

Переможець виборів президента України Володимир Зеленський дав свою відповідь президенту Росії Володимиру Путіну на провокацію у вигляді роздачі паспортів Росії на окупованому Донбасі. За його словами, Росії не варто говорити з Україною мовою загроз, військового та економічного тиску.