Міністр оборони Італії Гвідо Крозетто повідомив, що новий уряд прем’єр-міністра Італії Джорджії Мелоні має намір схвалити шостий пакет військової допомоги для України. Рішення буде прийнято, "якщо нічого не зміниться".
Українські військові 36-ї окремої бригади морської піхоти, які героїчно захищали Маріуполь та потрапили в полон до російських окупантів, повернулися додому покаліченими фізично, але духовно не зламаними.
Президент Китаю Сі Цзіньпін під час зустрічі з німецьким канцлером Олафом Шольцем виступив проти використання ядерної зброї і висловив пряме зауваження щодо необхідності не допустити ескалації війни росії в Україні.
Президент України Володимир Зеленський не братиме участь у саміті G-20, що відбудеться 15-16 листопада в Індонезії, якщо на ньому буде присутній російський диктатор володимир путін.
У Болгарії оборонний та зовнішньополітичний комітети парламенту країни схвалили дві пропозиції, подані проєвропейськими партіями ГЕРБ та «Демократична Болгарія» щодо надання військово-технічної допомоги Україні.
У Міністерстві закордонних справ України наголосили, що наша країна не використовувала прохід морем у військових цілях і не збиралася цього робити. Україна продовжує дотримуватися умов договору, гарантами якого виступили Туреччина та ООН.
Відомий український письменник та поет Сергій Жадан взяв участь у проекті «Поетичний фронт», де прочитав свого вірша «Вони б мали тебе називати сестрою...»