Нове та незнайоме
Після невдалих виступів на чемпіонатах світу та Європи 2012 року українську футзальну збірну України залишив її багаторічний, незмінний наставник Геннадій Лисенчук, iз яким «синьо–жовті» двiчi здобували континентальні нагороди («срiбло»–2001, 2003).
Робота над «трієчкою»
У минулому, дебютному, сезонi КХЛ «Донбасу» не вдалося виконати поставлене керівництвом завдання. Проліт повз «плей–оф» змусив власника клубу Бориса Колеснiкова розпрощатися з чеським керманичем Юліусом Шуплером та серйозно підсилити колектив, який перейшов під управління 39–річного росіянина Андрія Назарова.
Київські баталії
Чотири на одного
Чотири вітчизняні команди в «плей–оф» Ліги Європи — ситуація неординарна. Таким широким фронтом українські клуби ще не входили у «весняний» етап другого за рейтингом єврокубкового турніру. Поєдинки 1/16 фіналу пройдуть наприкінці лютого, тож наші повпреди вже повним ходом готуються до відповідальних поєдинків.
Свято для Чилі
Можливо, виглядає дещо парадоксально, проте жодному з фаворитів «Дакара»–2014 не вдалося зійти на найвищу сходинку п’єдесталу. Точніше, якщо говорити мовою цього легендарного марафону, то жоден iз чотирьох гонщиків, «посіяних» на змаганнях під першим номером: Стефан Петерансель, Сіріл Депре, Едуард Ніколаєв та Маркос Патронеллі, — не змiг першим заїхати на імпровізований постамент, на який по черзі «піднімаються» учасники ралі після завершення перегонів.
Шанс для реабілітації
Безславно завершивши виступи в головному клубному турнірі континенту, «Будівельник» отримав нагоду реабілітуватися в Єврокубку, куди підопічні Айнарса Багатскіса потрапили «автоматом» як невдахи Євроліги.
Смак Солодовника
У лідери нинішнього розіграшу вітчизняної футзальної екстраліги сенсаційно вирвався представник Донеччини — «Єнакієвець», який раніше ніколи не був чемпіоном. Якісний стрибок донбасівців пов’язаний з ім’ям 47–річного Олега Солодовника. Знаний фахівець став на чолі команди з рідного міста Віктора Януковича в позаминулому сезоні.
«Малі глобуси» вже розібрали, попереду — Сочі
Рейд довжиною у вічність
Щороку організатори ралі «Дакару» намагаються не тільки змінити маршрут перегонів, постійно включаючи в схему рейду нові країни та території, а й зробити його складнішим для подолання. Про високий рівень складності дакарівських рейдів, які з 2009 року проходять у Південній Америці, свідчать трагічні новини з місця змагань.