Національний банк України інформує, що продовжує крокувати у напрямку валютної лібералізації. Так, з 30 червня уповноважені установи матимуть змогу продавати готівкову іноземну валюту фізичним особам за безготівкові кошти в гривні через платіжні пристрої з використанням електр. платіжного засобу.