Такий симпатичний кілер

Такий симпатичний кілер

Сьогодні (23 серпня) на екрани України виходить американська стрічка «Ультиматум Борна», яку зняв британський режисер Пол Грінграсс. Цей напружений та драматичний трилер є екранізацією останньої частини трилогії американського письменника Річарда Лудлума (1927—2001). Лудлум належав до найбільш вдалих авторів пригодницького жанру. 29 написаних ним романів-трилерів розійшлися у світі на 32 мовах загальним накладом більше 210 млн. примірників. Частина його творів екранізована у вигляді фільмів та міні-серіалів. Найбільш вдала трилогія письменника — «Особистість Борна», «Перевага Борна» та «Ультиматум Борна» — була вперше екранізована 1988 року у вигляді відомого і нашим телеглядачам двосерійного телефільму з актором Річардом Чемберленом у головній ролі. Лише в це десятиліття на захоплюючу трилогію Лудлума звернув увагу Голлівуд. Українські шанувальники пригодницького кіно вже мали нагоду переглянути перші два фільми трилогії, які мали такі ж назви, що й літературні першоджерела. Тепер — черга третього, заключного. У всіх трьох частинах роль головного героя виконує популярний голлівудський актор Метт Деймон. Подаємо фрагменти інтерв'ю з ним стосовно кожної з трьох частин стрічки.

Елвіс назавжди

Елвіс назавжди

Учора виповнилося 30 років з дня смерті короля рок-н-ролу Елвіса Преслі. Попри плин часу, Елвіс надалі залишається «королем рок-н-ролу», уособленням «американської мрії». Світова армія шанувальників Елвіса Преслі є найбільшою з усіх армій світу і постійно поповнюється новими «бiйцями». Фани Елвіса знають про нього (майже) все, але сучасне молоде покоління українців знає про легенду світової музики значно менше, ніж їхні ровесники на Заході. Життя Елвіса не описати в газетному матеріалі, тому на 30-ту річницю смерті подаємо 30 відомих і маловідомих фактів про Короля.

Лизни Анджеліну і Бреда

Лизни Анджеліну і Бреда

Обличчя знаменитої голлівудської пари, 40-річного Бреда Пітта та 32-річної Анджеліни Джолі, і їхньої доньки на ім'я Шайло з'являться на австралійській поштовій марці вартістю 50 центів.

Не стріляйте в сірих кенгуру

Понад три тисячі кенгуру окупували територію військової бази поблизу столиці Австралії Канберри. Військовослужбовці відмовилися застосувати зброю проти непроханих гостей, повідомляє газета «Канберра таймс». Гуманне командування вирішило переловити сумчастих та перевезти їх у безпечне місце.

Йому б у руки плуг, а не штурвал

Антикорупційний підрозділ польської поліції минулої неділі заарештував полковника Еугеніуша Г., командира військової авіабази, розташованої на півночі країни біля міста Мальборк. Військового звинуватили в тому, що він дозволив приватним агрофірмам вирощувати сільськогосподарські культури на 100 гектарах землі, яка належить аеродрому.

Собака за цiною вілли

Тибетський мастиф є однією з найбільш рідкісних та найстаріших порід собак у світі. Дорослі пси цієї породи можуть важити до 113 кг. Такі «лагідні велетні» призвичаїлися до сухого та вітряного клімату Тибету і впродовж століть виконували роль сторожових собак. Мандрівник Марко Поло, який побував тут наприкінці ХІІІ ст., писав, що гавкання тибетських мастифів нагадує ревіння лева, а високим зростом та поставою вони схожi на віслюків.

Марсіанське реаліті-шоу

Понад п'ять тисяч людей із 28 країн світу висловили бажання брати участь в імітації польоту на Марс. З їх числа буде відібрана «команда» у складі шести осіб, яку зачинять на 520 днів у приміщенні, що є відповідником космічного корабля. Представник Європейської космічної агенції Марк Хеппенер в інтерв'ю французькому тижневику «Журнал дю Діманш» наголосив, що реальний пілотований політ на Марс, який відбудеться не раніше 2030 року, буде великим викликом не лише з технологічної точки зору, бо його успіх значною мірою залежатиме також від «людського фактора».

Західна зірка на Сході

Західна зірка на Сході

Джордж Майкл крокує по Європі, зокрема й по Східній. З нагоди 25-річчя своєї творчої діяльності співак організував перше після 15-річної перерви світове турне й вирішив «відпрацювати» глобус по максимуму, розширивши географію виступів за рахунок Cходу Європейського континенту. Наприкінці травня він уже дав концерти на стадіонах Будапешта, Братислави, Софії та Бухареста.