У Києві в костелі Святого Миколая завершилися протиаварійні роботи. Надалі костел вже будуть реставрувати, і до завершення реставрації проводити концертну діяльність всередині не можна.
Скандал трапився у селі Шпилі, поблизу Києва: невідомі перенесли могилу бабусі Світлани Дударенко без відома її родичів у інше місце. Невідомо, чи зловмисники перепоховали труну з тілом, чи лише перенесли хрест і вінки.
Під час інспектування бомбосховищ Києва виявили, що у одному з приміщень, відведених під укриття населення, працює стрип-клуб. Утім там вже готові надати укриття
Розгляд скарги на запобіжний захід пʼятому президенту Петру Порошенку у справі про торгівлю вугіллям з окупованими територіями Київський апеляційний суд переніс на 11 лютого.