Жонглери з тарифами
Прошу надати формулу розрахунку вартості 1 кубометра газу вітчизняного видобування для рядових споживачів. Звідки взялася цифра — 6,879 грн./м3?
Прошу надати формулу розрахунку вартості 1 кубометра газу вітчизняного видобування для рядових споживачів. Звідки взялася цифра — 6,879 грн./м3?
Народ, вас розбалували толерантністю. Ви наче ботани в школі, яких місцевий хуліган вже інвалідами зробив, а все сподіваєтесь на силу слова. Чесно, чим далі, тим менше хочеться вас слухати взагалі.
Я часто дивлюся ток-шоу С. Шустера. Не став винятком і його прощальний бенефіс 2 грудня 2016 р. Він, як на мене, був присвячений пані Ю, її компанії колишніх міністрів та собі дорогому.
Він свідомо вибрав упосліджену рідну мову на вікопомному зібранні у Полтаві на відкритті пам’ятника Котляревському у 1903-ому році. Його доля була навдивовижу контрастною –витончений лірик і ветлікар на скотобійні, перший український поет, який став прижиттєво модним, і часто злиденний вигнанець.
Чому, приміром, їдучи на ДВА дні до Польщі, я радо відкриваю словник і починаю вчити мову сусіда? Бо я хочу орієнтуватися в незнайомому мовному середовищі! А ще тому, що я поважаю сусідній народ і хочу, аби він відчув до мене прихильність і симпатію.
Багато хто вважає це піаром. Можливо, але краще піар, ніж торгівля з окупантом.
Не зробивши належних висновків із минулого, важко безпомилково мандрувати в майбутнє. Тож у ці січневі дні хочу зосередити увагу на визначній, доленосній даті в історії України.
На п’єдестали словоблуддя
По черзі лізуть шахраї.
Газета «Україна молода» — наша трибуна. Наша надія. Тому через вашу (і нашу) газету хочу звернути увагу на те, що відбувається на українському телебаченні.
Люди їдуть з України в надії потрапити в середовище, де у них є чесний шанс. Якщо не у них самих, то хоча б у їхніх дітей.