Останній бенефіс,

Я часто дивлюся ток-шоу С. Шустера. Не став винятком і його прощальний бенефіс 2 грудня 2016 р. Він, як на мене, був присвячений пані Ю, її компанії колишніх міністрів та собі дорогому.

Теги: колонки

Герої Крут і Олександр Олесь: мертві залишаються молодими

Він свідомо вибрав упосліджену рідну мову на вікопомному зібранні у Полтаві на відкритті пам’ятника Котляревському у 1903-ому році. Його доля була навдивовижу контрастною –витончений лірик і ветлікар на скотобійні, перший український поет, який став прижиттєво модним, і часто злиденний вигнанець.

Снобізм чи мовна імбецилія?

Чому, приміром, їдучи на ДВА дні до Польщі, я радо відкриваю словник і починаю вчити мову сусіда? Бо я хочу орієнтуватися в незнайомому мовному середовищі! А ще тому, що я поважаю сусідній народ і хочу, аби він відчув до мене прихильність і симпатію.

Мова — зброя і щит одночасно

Газета «Україна молода» — наша трибуна. Наша надія. Тому через вашу (і нашу) газету хочу звернути увагу на те, що відбувається на українському телебаченні.

За що борються українці?

Всі національності можуть користуватися своєю мовою, плекати мови своїх меншин, розвивати, вивчати, однак для порозуміння між усіма в Україні використовується українська мова. Вона як дашок, над усіма мовами, які є в Україні. Коли дашок не протікає, тоді й усім мовам під ним затишно.