Європа не тиха гавань де можна просто пересидіти той час, коли хтось інший бореться проти російського терору. І на жаль, жодна з ваших країн не застрахована від того, що військові злочинці, на чиїх руках кров українців, приїдуть до вас просто як туристи.
У День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України Президент України Володимир Зеленський заявив, що народ пам’ятає кожного й кожну, хто віддав життя за нашу державу.
Президент України Володимир Зеленський та президент США Джо Байден провели телефонну розмову, під час якої обговорили подальші кроки на шляху до перемоги у війні з рф.
Цього разу пан Джонсон приїхав з нагоди Дня Незалежності із подарунком: оголосив у Маріїнському палаці про виділення Україні нового пакету військової допомоги в розмірі 54 мільйонів фунтів стерлінгів.
Президент України Володимир Зеленський вручив вищу військову відзнаку військовослужбовцям «Хрест бойових заслуг» начальнику Головного управління розвідки Міністерства оборони України генерал-майору Кирилу Буданову за ефективну організацію роботи ГУР.