«Махач» під звуки «Козацького маршу»

«Махач» під звуки «Козацького маршу»

У «плей–оф» Всесвіт­ньої серії боксу велике значення має двоматчева стратегія. Адже, відповідно до регламенту, не можна ставити одного й того самого боксера на наступний бій, якщо він відбувається менш як через десять днів після попереднього поєдинку. Перерва між матчевими зустрічами у півфіналі — тиждень, тож склади мають бути різними. З огляду на якість свого кадрового набору, «Українські отамани» їхали на матч до Мілана по рахунок 2:3. Вітчизняні експерти визнавали, що наша заявка передбачала тверду претензію на перемоги Олександра Усика й Дениса Берінчика і сяке–таке сподівання на успіх в інших трьох боях. Але не так сталося...

Надія померла не останньою

Як казав Штірліц, «запам’ятовується завжди останнє слово». Тож щоб там не городили коментатори телеканалу Бориса Колеснікова «Хокей», який було створено під виступи ХК «Донбас» у Континентальній хокейній лізі, про «чудовий» дебютний сезон донеччан у КХЛ, у вболівальників враження зіпсовані. Адже команда не лише не виконала головне завдання на чемпіонат (план, пригадуємо, передбачав вихід до «плей–оф»), а й безславно вилетіла із «втішного» турніру — Кубка надії.

На черзі — Баку

На черзі — Баку

...Як згодом з’ясувалося, в останньому турі групового турніру Всесвітньої серії боксу (WSB) команді «Українські отамани» не обов’язково було перемагати британців, аби забезпечити собі путівку до «плей–оф». Адже в паралельному матчі фаворити групи з Астани побили «Німецьких орлів», тож команда з ФРН у будь–якому разі не могла обігнати українців у турнірній таблиці. Утім, виходячи на ринг лондонського «Йорк–холу», наші хлопці не знали про результат двобоїв за участю німців. Тож прагнули тільки перемоги. Зрештою, «Отамани» були злі через технічне списання з команди трьох очок (нагадаємо, українські боксери не змогли виїхати на матч до США через проб­леми з візами) і палали бажанням відновити статус–кво.

Дагестанці вразили Ахметова

Дагестанці вразили Ахметова

Головний трансфер українського міжсезоння та найдорожчий перехід футболіста з українського клубу в іноземний за всі часи — бразилець Вілліан Боржес да Сильва змінив «Шахтар» на махачкалинський «Анжі». Сума угоди становила 35 млн. євро (47,68 млн. доларів). Для порівняння: у 1999 році Андрій Шевченко перейшов із «Динамо» до «Мілана» за 27,5 млн. доларів.

Скільки нас виживе?

Федерація й прем’єр–ліга цілком серйозно ставляться до загрози того, що весняну частину чемпіонату України у вищому дивізіоні почне не 16 команд, а менше. Як варіант — навіть лише 12.

«Ми п’ять років говорили клубам: «Ви ризиковано ведете свою діяльність». Допомагати фінансово клубам ми не будемо — це цілком очевидно. Тут має бути проявлена воля об’єднання клубів. Клуби повинні в першу чергу вирішувати свою долю», — говорить перший віце–президент ФФУ Сергій Стороженко. За його словами, «деякі клуби дограють [цей чемпіонат до кінця]. А хто не зможе — значить, прем’єр–ліга складатиметься з меншої кількості команд. У нас є напрацювання, про які говорити зараз, можливо, поки рано. Це, можливо, і переформатування усіх трьох ліг, можливо, переформатування прем’єр–ліги», — сказав Стороженко в інтерв’ю каналу ICTV.

«Це молодість і нерви»

«Це молодість і нерви»

Перший турнір із новим тренером — Сергієм Ковальцем — українська «молодіжка» завершила на другому місці. Якщо більшу частину дистанції Кубка Співдружності в Петербурзі наші молоді співвітчизники ніби проїхали на котку, розчавлюючи суперників, то в півфіналі «синьо–жовті» насилу впоралися з литовцями, а позавчора у вирішальній грі капітулювали перед російськими ровесниками. За цією грою у спортивно–концертному комплексі «Петербурзький» спостерігали 7 тисяч глядачів.

Додому, в Америку

Руслан Федотенко та Олексій Понікаровський уже найближчими днями залишать розташування ХК «Донбас» і не допоможуть донеччанам у «фіналі чотирьох» Континентального кубка, який відбудеться наступних вихідних.

Зібравши скальпи фаворитів

Зібравши скальпи фаворитів

Починаючи з неділі, чемпіонат КХЛ узяв паузу до 19 грудня — на час товариських турнірів за участю збірних. Поки за океаном триває локаут (і кінця йому наразі не видно), гравці з НХЛ допомагають європейським командам — і національним, і клубним.