Короп шукає «домівку»

Вперше на Черкащині зарибнення Кременчуцького водосховища здійснено коштом підприємств, які традиційно використовують у своїй роботі ресурси цієї водойми. З такою ідеєю виступила Державна екологічна інспекція у Черкаській області. «Це поки що перший такий рибний транш у складчину із п’яти запланованих на цей рік.

За рибу — гроші?

Під стіни Львівської обласної ради знову принесли смітник. Цього разу його підготували для керівника Управління охорони використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства Львівщини Леоніда Кравця. Представники львівського обласного осередку «Громади рибалок України» вимагали від обласних обранців звільнення пана Кравця та його команди, оскільки вважають їхню роботу незадовільною.

«Батяр я си, батяр»

«Батяр я си, батяр»

Виставкою ретро-автомобілів, батярським велопробігом, цікавими експозиціями та майстер-класами відсвяткували у місті Лева День батяра. Своєрідна субкультура зародилася в столиці Галичини наприкінці XVIII століття, як кажуть у місті — «за бабці Австрії» та «за матінки Польщі».

Хто порятує «Сланцеві скелі»?

Ідею провести конкурс для студентів та науково-педагогічних працівників під назвою «Етнографічний скансен «Індустріальне гніздо «Сланцеві скелі», за напрямами геоекологія, історична географія, благоустрій паркової зони, створення музею просто неба, підтримав Громадський фонд охорони природи «Добро довкілля».

Зносить дах беззаконня

Зносить дах беззаконня

У селищі міського типу Брюховичі, що розташоване неподалік Львова, майже 40 місцевих мешканців опинилися у дивній ситуації, коли їхня земля раптово виявилась зовсім не їхньою. Несподівано для людей державне територіально-галузеве об’єднання (ДТГО) «Львівська залізниця» почала відбирати земельні ділянки поблизу колії й активно судитися з місцевими мешканцями.

Той, хто не зрадив присязі

Той, хто не зрадив присязі

Рік тому ролик, на якому курсанти Севастопольської академії військово-морських сил імені Нахімова зіпсували кримським окупантам свято підняття російського прапора над їхнiм вишем, облетіло iнтернет. Хлопці за кілька годин стали героями й улюбленцями мільйонів. Для Сум втішною звісткою виявилося те, що серед них був і земляк Олексій Харченко.

Повітряна гавань без попутного вітру

Повітряна гавань без попутного вітру

Аеропорти, за визначенням відомого американського письменника, автора роману «Аеропорт» Артура Хейлі, — « не розкіш і не поступки смакам публіки». За майже дев’ять десятиліть існування сучасної авіації, прогрес у повітрі перевищив усі очікування. Майже всі вони самоокупаються, дають прибутки й роботу багатьом людям.

Копія без оригіналу

Копія без оригіналу

На засіданні Тернопільського прес-клубу група громадських активістів, поціновувачів історії рідного міста, презентувала оригінальний проект, приурочений 475-річчю обласного центру.

Мiстика Середмiстя,

Мiстика Середмiстя,

Якось іду я собі Руською вулицею Львова, виходжу на площу Ринок, підіймаю голову і раптом бачу, як у ледь блакитному повітрі з’являються дві темно-сині постаті — пані в елегантній сукні та капелюшку, прикрашеному стрічками, котрі розвіває легенький вітерець, та її супутник — у фраку, з циліндром на голові.

Дощ зі стелі

Дощ зі стелі

Коли я приїхала до міської спеціалізованої школи № 33, яка носить ім’я поета Василя Симоненка, дощу не було вже чотири дні поспіль. Але в спортивному залі навчального закладу все ще текло: краплі дощу, які накопичилися після зливи у щілинах перекриття, безперервно падали на дерев’яну підлогу, утворюючи калюжі...