І погляд чіткий, без напруги...

І погляд чіткий, без напруги...

Контактні лінзи — один із сучасних методів корекції зору, який дозволяє уникнути хірургічного втручання. За словами лікарів-офтальмологів, ці засоби передбачають більш повноцінну корекцію зору і дозволяють вести активний спосіб життя.

«Швидка їжа»: марафон хвороб?

«Швидка їжа»: марафон хвороб?

Як підтверджують соціологічні дослідження, майже кожен п’ятий житель великих міст в Україні регулярно відвідує заклади швидкого харчування. Основні клієнти таких закладів — молодь. Але «швидка їжа», особливо якщо вживати її часто, — прямий шлях до серйозних проблем зі здоров’ям.

Зелений чай — виручай!

Зелений чай — виручай!

«Густа» кров — провокатор багатьох проблем із здоров’ям. «Гусне» вона з різних причин. Це і надмірне вживання цукру та вуглеводів, і брак в організмі вітамінів і мінералів, які беруть участь у виробленні гормонів та ферментів (вітаміну С, цинку, селену, лецитину), і недостатня кількість ферментів при захворюванні підшлункової залози, і навіть підвищений гемоглобін у крові та «погана робота» печінки.

Коли «амортизатор» підводить...

Коли «амортизатор» підводить...

Проблеми зі спиною хоча б раз у житті відчуває кожна людина. Звісно ж, це не означає, що в кожному разі йдеться про остеохондроз, але недуга ця, на жаль, — дуже поширене явище. Сьогодні, за спостереженнями лікарів, її діагностують майже в кожної дорослої людини.

«Паспорт здоров’я» — в наших руках

«Паспорт здоров’я» — в наших руках

Мар’яні 42 роки. На прийом до мамолога вона прийшла після УЗД молочних залоз. Фахівець, який робив ультразвукове обстеження, сказав, що в жінки мастопатія. Мар’яна скаржиться: груди болять, наливаються, особливо біль докучає перед місячними. «Вам зробили лише ультразвукову діагностику — і ви вже панікуєте?

Заморожена бактерія?

Заморожена бактерія?

Одна з найпоширеніших «літніх» проблем зі здоров’ям — гострі кишкові інфекції. Спекотна погода відкриває «зелене світло» для дизентерії, сальмонельозу, ботулізму, черевного тифу. В організм людини підступні мікроорганізми, які провокують ці захворювання, потрапляють через інфіковані продукти харчування і брудні руки та завдають неабияких неприємностей.

До екзотики — ввічливо

До екзотики — ввічливо

Збираючись у відпустку і прямуючи на відпочинок, ми живемо передчуттями нових вражень і приємних відчуттів. Однак, вирушаючи в далеку дорогу, особливо — в екзотичні краї, варто пам’ятати про небезпеки, які можуть підстерігати на новому місці.

Спати — щоб жити

Спати — щоб жити

Сон — природне фізіологічне явище, пов’язане зі зниженням мозкової активності. А повноцінний сон — синонім здоров’я. Спробуйте добровільно не поспати ніч — і вже настрій кепський, працездатність — на нулі. А якщо таких неповноцінних ночей — кілька поспіль? І не заради експерименту, а тому, що сон просто не приходить?

Мужня Настя вірить, що одужає...

Сьогодні випадково натрапила у вашій газеті на статтю про бійця АТО Дарія. Знайома з ним особисто. Ця людина, яка пройшла пекло війни, всіма силами прагне допомогти тим, хто того потребує. Він неодноразово відвідував дитяче відділення онкогематології Черкаського обласного онкодиспансера. Саме там ми й познайомилися.

Дайте перцю... для серця

Американські вчені Національного інституту онкології стверджують, що регулярне вживання певних продуктів ефективно попереджає розвиток складних недуг, зокрема серцево-судинних і раку. Завдяки корисним речовинам, які містяться в них, організм бореться із запальними процесами, зміцнюючи імунітет.