За Уралом голоду не було...

За Уралом голоду не було...

Мій дід, Семашко Михайло Іларіонович, народився в Білорусії, в селищі Іванець Мінського повіту. Дід любив свою батьківщину, добре знав білоруську мову, спілкувався з родичами і знайомими тільки рідною мовою.

Теги: колонки

Не вчіть учених їсти хліб печений,

Критика несподіваного опонента в соцмережі генерувала необхідність висловити власну думку з приводу однієї психологічно-світоглядної проблеми, яка домінує в політиці, відлунює в суспільстві і перекочувала в соцмережі...

Теги: колонки

Південна Україна — не «Новоросія»

Путін із прихильниками «руского міра» хоче загарбати Південну Україну і маніпулює царською адміністративною назвою «Новоросія». Ще Козьма Прутков писав: «Якщо на клітці зі слоном побачиш напис «буйвіл», не вір очам своїм».

Теги: колонки

Наука мене знає

Наука мене знає

Я встиг помітити ось яку річ. Я побачив, що справжню українську мову втратив, але на тій, що в мені збереглася, я пишу зовсім не так, як російською, я просто думаю нею інакше, ніж російською, а головне – мені легше користуватися цим кострубатим залишком, ніж звичною російською! Так, легше, й це спра

Теги: ЗМІ, мова

Вікторія — моя перемога

Завершується осінь — час підбивати підсумки своїх здобутків. Сезон виявився непростим, особливо для помідорів. Поліська весна була з морозами. Літні дні віяли то прохолодою, то теплом. Лише серпень порадував двома тижнями спекотних днів.

Теги: колонки

«Картала себе, що залишилась живою»

Одна з найстрашніших сторінок історії нашого народу — Голодомор 1932—33 років — не оминула моє рідне село Ярославка Ружинського району Житомирської області. Але репетиція Великого Голодомору розпочалася набагато раніше.