Жінка елегантного віку

Жінка елегантного віку

Зовсім ні, говорить головний науковий співробітник відділу сексопатології й андрології ДУ «Інститут урології НАМН України» доктор медичних наук, професор Оксана Ромащенко. Адже сексуальні емоції сприяють позитивному сприйняттю світу і є дієвою профілактикою різноманітних захворювань.

У грудях вогонь палає...

У грудях вогонь палає...

Узимку люди частіше звертаються до лікарів зі скаргами на біль у бронхах і кашель. Так себе проявляє бронхіт — запалення слизової оболонки стінок бронхів, що часто виникає як ускладнення гострого респіраторного захворювання і грипу. Запалюючись, бронхи набрякають, виділяють велику кількість слизу, яка порушує циркуляцію повітря до легенів і в зворотному напрямку.

Зима тисне на «хроніку»

Зима тисне на «хроніку»

Узимку не тільки віруси та інфекції виходять iз «підпілля», а й відчутно загострюються серйозні хронічні захворювання: недуги ендокринної, серцево-судинної та кісткової системи. Тож лікарі радять бути обачними тим, хто має подібні проблеми зі здоров’ям. Гострі рецидиви хвороб за холодної пори року не тільки важко лікувати — вони можуть обернутися серйозними ускладненнями.

Пауза – щоб рухатися далі...

Пауза – щоб рухатися далі...

Словосполучення «криза середнього віку» останнім часом міцно ввійшло в наше життя. Кожен розуміє цей стан по-своєму. Хтось виправдовує кризою середнього віку кепський настрій чи проблеми на роботі. Але в глобальнішому сенсі, кажуть психологи, йдеться про певний період у житті, коли підбивають підсумки пройденого і відбувається переоцінка цінностей.

Ногу звело?

Ногу звело?

Судоми зазвичай стаються несподівано і супроводжуються нападом різкого болю. Іноді вони трапляються вночі, уві сні, часом — у воді, під час купання, і тоді це — серйозна загроза для життя. Розрізняють різні види судом: ті, що трапляються через фізичні навантаження, через перевтому, від тривалого перебування на ногах.

Час для тиші і нових знань

Час для тиші і нових знань

«Наші звички, як виявилося, а також спосіб життя впливають на наш інтелект. Враховуючи це, можна покращити свій розумовий рівень», — кажуть дослідники-науковці, що дійшли такого висновку. Яким чином? Є кілька простих кроків — не обтяжливих і зручних.

Смачна небезпека?

Смачна небезпека?

Виробництво м’яса і м’ясних продуктів зростає у всьому світі. Його споживання (у розрахунку на одну людину) за останні 50 років подвоїлося. І цей показник стабільно зростає. Тим часом Всесвітня організація охорони здоров’я застерігає: м’ясні продукти здатні викликати захворювання на рак.

Щоб грип не прилип

Щоб грип не прилип

Хоч погода нині й не зовсім зимова, однак небезпека підхопити вірус і застудитися залишається. Адже саме о порі, коли морозу немає або він невеличкий, різні хвороботворні мікроорганізми виходять iз «підпілля». Найбільш небезпечна зимова недуга — грип.

Заборона чи ілюзія?

Заборона чи ілюзія?

Багатьох батьків турбує питання: як зробити, аби син чи донька віддавали перевагу здоровому харчуванню і не надто звикали до смачних, але некорисних ласощів. Насамперед тато і мама самі мають подавати правильний приклад дітлахам, бо ж малюки наслідують дорослих.