Об'єднання українських продюсерів у лютому планує зняти документальний фільм «Лють дозволяє мені дихати» про історію Ксенії Каян, однієї з героїнь стрічки «Маріуполь. Невтрачена надія», яка втратила сина Богдана у Маріуполі.
Так званий храм-МАФ, який незаконно зведено московським попівством (УПЦ МП) на історичному місці - біля руїн Десятинної церкви на Старокиївській горі, має бути однозначно демонтований.
Уже вдруге з початку повномасштабної війни Харківщину відвідав відомий італійський клоун Пімбо, який є онуком автора дитячого бестселера «Пригоди Цибуліно» Джанні Родарі.
Дмитро Лінартович, український актор театру, кіно та дубляжу, отримав контузію та зазнав важкого поранення у боях за Соледар. Він виконав головну роль у фільмі «Той, хто пройшов крізь вогонь», а також грав у кінострічках «Толока», «Обмін».
У Черкаському обласному краєзнавчому музеї презентували унікальний мистецький проєкт: на контейнерах для танкових снарядів майстрині відтворили традиційні для регіону орнаменти.
Український фотограф із Ужгорода Михайло Дорогович став лауреатом на конкурсі New York Photography Awards зі своїм проєктом «Культурний етнос Закарпаття», здобувши срібло.
У віці 55 років пішов з життя український композитор, мультиінструменталіст і саундпродюсер Сергій Круценко. Він відомий співпрацею із музикантами та створенням музики до фільмів.